قالیشویی آنلاین

قالیشویی آنلاین


5/5 - (9 امتیاز)

 قالیشویی آنلاین چیست و چگونه می توان در قالیشویی آنلاین ثبت سفارش کرد؟ با پرکردن فرم سفارش قالیشویی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. خشکشویی فرش در محل، مبل شویی و لکه بری مبل، خشک شویی خوشخواب در محل، شستشوی موکت و فرش در منزل، اعلاشویی و.. توسط تک شور انجام می شود.

فرم سفارش آنلاین قالیشویی

برای سفارش آنلاین قالی شویی می توانید فرم سفارش آنلاین را پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.


  قالی شویی تک شور با بیش از چندین سال سابقه و با توجه به شرایط کنونی این خدمت را برای مشتریان آسان کرده است و آن ها با ثبت درخواست از طریق سایت می توانند در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایند تا از سرویس قالیشویی آنلاین ما استفاده کنند.

  قیمت قالیشویی آنلاین

  قیمت قالیشویی آنلاین در تک شور با توجه به نرخ مصوب اتحادیه گرفته می شود. البته این نکته قابل ذکر است که در تمامی موارد شستشوی فرش و مو کت و … قالیشویی آنلاین تک شور رعایت انصاف و مشتری مداری را سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

  همچنین لازم به ذکر است که هزینه ی شستشوی فرش به موارد متعددی از جمله اندازه فرش و نوع فرش ( دست بافت و ماشینی ) و همچنین نوع شستشوی فرش (معمولی و اعلاشویی) بستگی دارد.

  علاوه بر اینها خدمات دیگری هم در قالیشویی آنلاین تک شور ارائه می شود که از جمله آن ها می توان به رفو پوسیدگی فرشهای دست بافت نفیس یا ریشه زنی آن ها و قلم زنی اشاره کرد.

  قالیشویی آنلاین ارزان قیمت
  قالیشویی آنلاین ارزان قیمت

  ✅ اگر ساکن یکی از مناطق شمالی تهران شامل اندرزگو، قیطریه، الهیه، فرشته، جردن، زعفرانیه، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران و … هستید نگران نباشید قالیشویی آنلاین تک شور تمامی خدمات رفو و خشک شویی انواع فرش های دست بافت را به صورت تخصصی انجام می دهد، جهت دریافت خدمات قالیشویی شمال تهران شعبه ی تک شور می توانید با ثبت سفارش در سایت از این خدمات بهره مند گردید.

  قالیشویی آنلاین ارزان قیمت

  قالیشویی آنلاین ارزان قیمت در کجای تهران قراردارد؟ برای پاسخ به این پرسش باید گفت که با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی پیدا کردن قالیشویی که از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت مناسب باشد وهمچنین خدمات آنلاین داشته باشد بسیار دشوار است.

  در این مواقع باید به جستجوی قالیشویی رفت که علاوه برهزینه ی به صرفه و ارزان خدمات با کیفیت تری ارائه می دهند. زیرا در صورت پایین آمدن کیفیت اولین آسیب به خود فرش ها زده می شود، مخصوصا اگر فرش ها نفیس باشند. البته قیمت قالیشویی در تک شور کاملا منطبق بر نرخ اتحادیه است.

  پس باید به تنها به قالیشویی هایی اعتماد کرد که در شستشوی فرش ها از مواد شستشوی مرغوب و همچنین تجهیزات پیشرفته و همین طور نیروی ماهر استفاده میکنند.

  قالیشویی تک شور با چندین سال سابقه و داشتن تخصص کافی در امر قالیشویی و همین طور سیستم مشتری مداری عالی و ارائه ی خدمات با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی می تواند کمک شما در شستشوی انواع فرش و موکت باشد.

  قالیشویی آنلاین تهران

  ثبت سفارش قالیشویی آنلاین تهران ما به سادگی صورت می گیرد. تک شور مفتخر است به تمامی نقاط تهران خدمات شستن فرش، موکت، خشکشویی خوشخواب در محل، اعلاشویی و ..ارائه کند. اگر شما ساکن مناطق شمالی تهران مانند سعادت آباد، قیطریه، کامرانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، پارک وی و … هستید، از طریق فرم سفارش آنلاین قالیشویی می توانید از سرویس قالیشویی آنلاین ما استفاده کنید. اگر در هریک از مناطق مرکزی تهران مانند کارگرشمالی، انقلاب، خیابان آزادی،دامپزشکی، استادمعین، بهبودی، جیحون، خیابان کمیل، یوسف آباد و فاطمی زندگی می کنید باز هم می توانید ازخدمات قالیشویی آنلاین تهران استفاده کنید.

  اگر در مناطق غربی تهران مانند آریاشهر، ستارخان، جنت آباد،شهران، شهرک غرب، پونک، چهاردیواری و.. زندگی می کنید و نیاز به خدمات قالی شویی دارید روی کمک تک شور حساب باز کنید.

  مناطق جنوبی شهر تهران مانند فلاح،هاشمی، یاخچی آباد، خاک سفید، منیریه، بازار، علی آباد، نازی آباد، عبدل آباد و.. زندگی می کنید، خدمت به شما مانند دیگر مناطق تهران باعث افتخار ماست. از خدمات قالیشویی جنوب تهران استفاده کنید.

  جدول هزینه خدمات قالیشویی آنلاین

  عنواناز قیمتتا قیمت
  شستشوی فرش دستی (هر متر مربع)تماس بگیرید
  قیمت شستن فرش ماشینی (هر متر مربع)تماس بگیرید
  اعلاشویی فرش دستباف (هر مترمربع)تماس بگیرید
  شستشوی فرش گل ابریشم دستباف هر متر
  خشکشویی خوشخواب در محلبستگی به اندازه دارد
  خشکشویی موکت در هر پلهقیمت توافقی
  قیمت شستشوی قالیچه و کنارهتماس بگیرید
  شستشوی موکت در منزل
  شستشوی فرش در منزل (خشکشویی فرش در محل)تماس بگیرید
  اعلاشویی موکت جدا از زمین
  قیمت لکه برداری فرش و موکتتماس بگیرید
  هزینه مبل شویی در منزلبستگی دارد.
  قیمت رفو فرش (هر متر مربع)قیمت توافقی
  خشکشویی فرش دستباف در محلباید کارشناسی شود
  خشکشویی موکت فانتزی در محلتوافقی
  شستن فرش فانتزی و خارجی در محلتوافقی
  خشکشویی مبل چرمباید کارشناسی شود
  شستشوی مبل استیل در منزلتماس بگیرید
  شستشو و خشکشویی مبل پارچه ای در منزلتماس بگیرید

  شماره تماس قالیشویی آنلاین

  شماره تماس قالیشویی آنلاین چیست؟ و از چه طریقی می توان سفارش آنلاین در قالیشویی ثبت کرد؟ مشتریان محترم می توانند با ورود به سایت قالیشویی سفارش خود را ثبت کنند و همچنین تنها با یک تماس می توانند از خدمات قالیشویی تک شور بهره مند گردند.

  مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی سیمون بولیوار تهران | 02144151366

  فراموش نشود که در سفارشات آنلاین همانند دیگر خدمات قالیشویی تک شور بهترین و با کیفیت ترین خدمات و با هزینه ی متناسب و منطبق بر نرخ اتحادیه قالی شویی ارائه می گردد.

  قالیشویی تک شور در تمامی نقاط 22 گانه تهران با داشتن شعب مختلف آماده ارائه ی خدمات شستشوی انواع فرش (دست بافت نفیس و ماشینی) و شستشوی انواع موکت و مبلمان و و تعمیر فرش اعم از رفوگری، ریشه زنی و … می باشد. شما می توانید حتی در ایام تعطیل با قالیشویی تک شور تماس بگیرید.

  سفارش آنلاین قالیشویی و شماره شعب قالیشویی آنلاین تک شور در سراسر تهران

  برای ثبت سفارش آنلاین قالیشویی نیاز به شماره تماس ندارید! تمامی این این فرآیند به صورت آنلاین و با فرم ثبت سفارش قالیشویی انجام می شود. اما اگر به دنبال شماره تماس قالیشویی آنلاین هستید، اول از همه توجه کنید که در کدام منطقه تهران زندگی می کنید! ما به سراسر نقاط تهران خدمات شستشوی فرش، خوشخواب، مبل شویی در محل، اعلاشویی و رفو فرش دستباف ارائه می دهیم. در هر محله ای از شهر تهران که زندگی می کنید، آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

  شعبه شمال تهران  :  02122176291

  شعبه غرب تهران    :  02144151366

  شعبه جنوب تهران  :  02155417480

  شعبه شرق تهران     :  02166534594

  شعبه مرکز تهران     :  02144151366

  با مدیریت آقای زارع :  09122270931

  شماره تماس قالیشویی آنلاین
  شماره تماس قالیشویی آنلاین

  خدمات قالیشویی آنلاین

  خدمات قالیشویی آنلاین شامل چه مواردی می شود ؟ قبل از بررسی خدمات قالیشویی ثبت سفارش در قالی شویی تک شور برای راحتی مشتری بدون نیاز به حضوردر قالیشویی ها یا حتی نیاز به تماس تلفنی ارائه شده است. اگر شما ساکن هر یک از مناطق شمالی شهر تهران مثل زعفرانیه، میرداماد، تجریش، ولنجک، پاسداران، الهیه، قیطریه، فرشته و … می باشید، برای دریافت خدمات با شعبه قالیشویی شمال تهران تماس بگیرید.

  قالیشویی تک شور به عنوان یکی از  قالیشویی های معتبر و آنلاین پایتخت و همچنین عضو رسمی و معتبر اتحادیه قالیشویان آنلاین تهران می تواند تمامی خدمات را به صورت عالی و با هزینه ی متناسب ارائه دهد.

  شایان ذکر است تک شور در تمامی نقاط تهران خدمات قالیشویی، شستشوی خوشخواب در محل، شستشوی موکت در منزل، رفو واعلاشویی انواع فرش دستبافت را انجام می دهد.

  اگر شما ساکن هر یک از مناطق مرکزی شهر تهران مانند میدان ولی عصر، آزادی ، انقلاب، فاطمی، یوسف آباد، کارگر جنوبی، فردوسی و … هستید، میتوانید از خدمات قالیشویی مرکز تهران شعبه تک شور استفاده کنید. در ادامه برخی از خدمات قالیشویی آنلاین تک شور را معرفی می کنیم.

  رفوگری فرش در قالیشویی آنلاین

  رفوگری فرش در قالیشویی آنلاین یکی از خدمات ارائه شده در تک شور می باشد. در اینجا باید گفت که بیشترین میزان پا خوردن فرش در خانه شامل فرش هایی می شود که در راهروها یا مکان های پر رفت و آمد خانه قرار دارند. بنابراین به مروز زمان این فرش ها دچار آسیب و پارگی می شوند، که نیاز به تعمیر و رفو آن ها می باشد.

  علاوه بر آن با توجه به شرایط اقتصادی کنونی همه خانوار ایرانی قادر به خرید دوباره فرش نمی باشند پس ترجیح آن ها تعمیر و رفو آن فرش است.

  حتی در بسیاری از موارد فرش های نفیس هم به دلیل گرانبها بودن و حفظ اصالت خود به مروز زمان دچار پوسیدگی می شوند که باید تعمیراتی از جمله رفو در اثر بید زدگی و … انجام داد.

  خشکشویی خوشخواب در قالیشویی آنلاین

  خشکشویی خوشخواب در قالیشویی آنلاین همانند دیگر خدمات در قالیشویی تک شور قابل ارائه می باشد. به دلیل آلودگی خوشخواب ها در بسیاری از موارد نیاز به شستشوی سالیانه یا حتی چند بار در سال دارند، علی الخصوص وقتی کودک یا سالمندی در منزل است این نیاز بیشتر از قبل احساس می شود. البته فراموش نشود که شستشو و خشکشویی خوشخواب امری تخصصی است.

  از آن جا که استراحت روی تخت بر روی خوشخواب انجام می شود پس نکاتی بعد از شستشوی خوشخواب باید در نظر گرفت که از جمله ی آن ها عدم رطوبت بعد از شستشو می باشد. ( زیرا که وجود نم باعث می شود خوشخواب بوی نا بگیرد و مکان نمور برای استراحت بدن جای مناسبی نیست. )

  خشکشویی خوشخواب در قالیشویی آنلاین
  خشکشویی خوشخواب در قالیشویی آنلاین

  همچنین از بین بردن بوی مواد شستشو دهنده پس از شستشوی خوشخواب خیلی اهمیت دارد که تنها از طریق خشکشویی خوشخواب این کار میسر میگردد.

  همچنین تجربه ثابت کرده است که استفاده از قالیشویی که بتواند خدمات شستشوی خوشخواب در منزل را به طور کامل ارائه دهد صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.

  خشکشویی خوشخواب در قالیشویی آنلاین تک شور به صورت تخصصی صورت می گیرد.

  خشک شویی موکت و فرش در قالی شویی آنلاین

  خشک شویی موکت و فرش به صورت کاملا تخصصی در قالیشویی تک شور انجام می شود. برخلاف روش سنتی که نیاز به محیطی برای خشک کردن فرش و موکت پس از اتمام شستشو بود ( همانند قرارداد در پشت بام منزل یا مکانی که نور مستقیم خورشید به آن می تابید و یا قرار دادن بر روی سطح شیبدار که آب حاصل از شستشو که در آن انباشت نشود. ) در شستشوی فرش توسط قالی شویی چه در منزل و چه در قالیشویی این نیاز کاملا مرتفع می گردد.

  مطالعه ادامه مطلب!  8 روش پاک کردن لکه بستنی از فرش

  در قالیشویی تک شور با استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین تکنولوژی های به روز دنیا برای غبارگیری، شستشو و خشکشویی موکت و فرش در منزل و یا قالیشویی انجام می شود.

  این دستگاه ها با فرآیندی که برای خشک شویی موکت و فرش پیاده سازی می کنند می توانند تمامی نم حاصل از شستشو را بگیرند و همین طور بوی مواد شستشو نیز ازروی فرش ها زدوده می شود.

  خدمات قالیشویی آنلاین
  خدمات قالیشویی آنلاین

  اعلاشویی در قالیشویی آنلاین

  اعلاشویی در قالیشویی آنلاین نیز در زمره ی خدمات مهم و اساسی قالیشویی تک شور به حساب می آید. اعلاشویی در قالیشویی آنلاین در واقع به مجموع خدماتی که شامل براق کردن انواع فرش ( دستبافت و ماشینی ) و رنگ برداری و لکه بری انواع فرش و موکت و … و در نهایت اتوپرس و بسته بندی فرش ها محسوب می شود.

  اعلاشویی به دلیل اینکه کار بسیار تخصصی و حساسی (علی الخصوص برای فرش های نفیس و گرانبهای دست بافت ) می باشد لذا تمامی فرآیند اعلاشویی در قالیشویی تک شور توسط ماشین آلات مجهز و پیشرفته و مواد شستشوی مرغوب و همچنین به کار گیری نیروی استاد کار ماهر که سابقه شستشوی اعلاشویی دارند انجام می گردد.

  ✔ توجه : در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت قالیشویی تک شور مراجعه کنید و و با پر کردن فرم درخواست، سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.

  مبل شویی در منزل در قالیشویی آنلاین

  مبل شویی در منزل در قالیشویی آنلاین یکی از خدمات پر طرفدار در قالیشویی تک شور می باشد. امروزه به دلیل کثرت استفاده از مبلمان چه در منزل و چه در محل کار، مبلمان همانند دیگر لوازم منزل نیاز به نظافت سالیانه و یا حتی بیشتر دارند. در بعضی موارد به دلیل روشن بودن رنگ مبلمان این نیاز نیز بیشتر احساس می گردد.

  در گذشته به دلیل اینکه نظافت مبلمان کار بسیار دشواری بود پس استفاده از مبلمان فقط جهت پذیرایی از مهمان انجام می شد، آن هم در بیشتر مواقع برای تمیز ماندن مبلها بر روی آن پارچه یا ملحفه ای پهن میکردند و به طور کل لذت استفاده از مبل فراموش می شد.

  اما باید این را یادآور شد که در هر صورت آلودگی مبل دور از ذهن نیست، ممکن است الیاف های مبل گرد و غبار را به خود بگیرند و زمانی که بر روی آن ها استراحت میکنید وارد سیستم تنفسی شما شوند و یا حتی در طولانی مدت لکهایی بر روی آن ها بیفتد که نیاز به نظافت سالیانه در آن احساس می شود.

  قالیشویی تک شور برای راحتی و رفاه شما عزیزان خدمات شستشوی مبلمان در منزل را ارائه می دهد که شما تنها با ثبت درخواست در سایت یا با تماس به نزدیکترین شعبه قالی شویی تک شور به محل خودتان می توانید از این خدمات بهره مند گردید.

  مبل شویی در منزل در قالیشویی آنلاین
  مبل شویی در منزل در قالیشویی آنلاین

  چرا قالیشویی آنلاین تک شور؟

  برای پاسخ به این پرسش باید به بررسی مزایای قالیشویی آنلاین تک شور پرداخت که در زیر به برخی از مزایای آن اشاره میکنیم:

  • مهمترین مزایای قالیشویی آنلاین تک شور سیستم مشتری مداری و رضایتمندی مشتری هاست که پشتیبان و دلگرمی ما نیز در امر خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
  • استفاده از مجهزترین و به روز ترین سیستم شستشوی فرش از دیگر مزایا محسوب می شود.
  • همچنین استفاده از مواد شستشوی مرغوب و با کیفیت یکی دیگر از مزایای انتاخاب قالیشویی تک شور است.
  • به کار گیری نیروی زبده و متخصص در امر شستشوی قالی
  • متنوع بودن خدمات در قالیشویی آنلاین تک شور ( رفوگری، ریشه زنی، قلم زنی فرش، شستشوی انواع فرش و موکت و مبلمان و … )
  • تعدد شعب و دسترسی آسان به قالی شویی آنلاین تک شور
  • سابقه طولانی و داشتن رزومه ی قوی در شستشوی انواع فرش و …

  همه و همه ی این ها نشان می دهد که انتخاب درستی داشته اید و می توانید روی قالیشویی آنلاین تک شور حساب کنید. تک شور همچنین خدمات قالیشویی در منزل نیز ارائه می کند. بنابراین می توانید آنلاین وقت رزرو کنید.

  نحوه شستشو در قالیشویی آنلاین تک شور
  نحوه شستشو در قالیشویی آنلاین تک شور

  نحوه شستشو در قالیشویی آنلاین تک شور

  نحوه شستشو در قالیشویی آنلاین تک شور چگونه است؟ برای پاسخ به این پرسش لازم است تمامی مراحل شستشوی فرش در قالیشویی تک شور بیان شود که به اختصار در زیر شرح میدهیم.

  1. ثبت سفارش از طریق سایت یا ارتباط تلفنی با مرکز تماس شعب قالیشویی تک شور
  2. تحویل فرش و آماده سازی آن برای شستشو ( این فرآیند ممکن است در محل یا حتی در قالیشویی صورت پذیرد.)
  3. زدودن گرد و خاک و آلودگی از روی فرش
  4. شستن فرش و موکت و یا … با استفاده از مواد شوینده مرغوب همانند شامپوی تگرافون
  5. آب کشی فرش ( در صورت نیاز طهارت فرش)
  6. آب گیری فرش با استفاده از دستگاه های پیشرفته خشکشویی فرش
  7. ارائه خدمات دیگر در صورت نیاز مشتری ( رفوگری، لکه بری، ریشه زنی، قلم زنی و …)
  8. حمل و نقل فرش (لول میبریم و لول میاوریم.)

  لازم به ذکر است قالیشویی تک شور خدمات شستشوی انواع مبلمان منزل و اداری را در محل شما ارائه می دهد. قیمت قالیشویی آنلاین تک شور منصفانه و خدمات قالیشویی آنلاین ما در خور شان مشتری است. برای صرفه جویی در زمان و انرژی و هزینه خود با ما تماس بگیرید.

  نمونه رضایت مشتریان در شعب قالیشویی آنلاین تک شور

  لطف شما عزیزان همیشه شامل حال مجموعه قالیشویی آنلاین تک شور گردیده و چه بسا با صدای رضایتمندی شما عزیزان این شادی و دلگرمی ما روز افزون تر می شود. در ادامه تعدادی از ویس های رضایت مشتری را با هم می شنویم. همراهی شما دلگرمی ماست.

  سفارش آنلاین خشکشویی در محل نیز قابل ثبت است. (فرش، مبلمان، موکت، خوشخواب)

  مشتریان می توانند در هر کجای شهر تهران که سکونت دارند می توانند تنها با سفارش از طریق سایت انواع خدمات شستشوی فرش، خشکشویی خوشخواب و موکت در محل، اعلاشویی فرش دستباف و … دریافت کنند.

  قالیشویی آنلاین تهران
  قالیشویی آنلاین تهران
  قالیشویی آنلاین تهران
  قالیشویی آنلاین تهران

  بهترین قالیشویی آنلاین در تهران کجاست؟!

  تک شور یکی از بهترین قالیشویی های آنلاین در تهران است. در هر نقطه ای که زندگی می کنید، با ما تماس بگیرید. مشاوره ما رایگان است. علاوه بر شستشوی فرش، خدمات خشکشویی خوشخواب در محل، مبل شویی در منزل، لکه بری انواع فرش و موکت را نیز انجام می دهیم.

  چطور سفارش خشکشویی فرش و موکت را در قالیشویی آنلاین ثبت کنم؟

  کافی است به سایت رسمی ما به نشانی https://takshoorcarpetco.com مراجعه کنید و با ثبت مشخصات در فرم تماس با ما، وقت رزرو کنید.

  13 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید