قالیشویی خانی آباد تهران

قالیشویی خانی آباد تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی خانی آباد تهران یکی از بهترین و پرطرفدارترین شعب قالیشویی تک شور در جنوب تهران می باشد. از جمله خدمات بی نظیر این قالیشویی می توان به شستشوی فرش های ماشینی و دستباف، ترمیم و رفوی فرش، لکه بری مبلمان و خوشخواب و موکت، خشکشویی خوشخواب، شستشوی انواع موکت، شستشو و لکه بری صندلی ناهارخوری، صنولی ماشین، شستشوی بالش یا کوسن، شستشوی پتو و … اشاره کرد. این قالیشویی زیر مجموعه قالیشویی جنوب تهران می باشد.

اگر شما ساکن مناطق شوش، منیریه، یافت آباد، شمشیری، راه آهن، جوادیه، بریانک، هاشمی، شهر ری، آذری، باقرشهر، مهرآباد، مولوی، دروازه غار، فلاح، خزانه، بلوار ابوذر، بازار تهران، نعمت آباد، کوی سیزده آبان و … هستید می توانید از کلیه خدمات قالیشویی خانی آباد تهران بهره مند شوید.

علاوه بر این کلیه خدمات فوق الذکر در قالیشویی امام زاده حسن تهران نیز ارائه می شود.

قالیشویی خانی آباد تهران همواره متعهد گردیده است تا بتواند بهترین خدمات را در کنار بهترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه دهد. این قالیشویی با انجام دادن خدمات بالا در زمینه شستشوی انواع مبلمان، فرش و موکت با کیفیت بالا توانسته است رضایت خاطر بسیاری از هموطنان را جلب نماید.

شماره تماس قالیشویی خانی آباد تهران

شماره تماس قالیشویی خانی آباد تهران 02155417480 و 09122270931 می باشد. مشتریان گرامی برای ثبت سفارشات خود بصورت تلفنی می توانند با کارشناسان در قالیشویی تک شور در تماس بوده و سفارشات خود را ثبت نمایند.

شماره تماس قالیشویی خانی آباد تهران
شماره تماس قالیشویی خانی آباد تهران

همچنین امکان ثبت سفارشات بصورت اینترنتی نیز برای سایر هموطنان نیز فراهم گردیده است. به محض ثبت سفارشات در وبسایت قالیشویی تک شور یا تماس تلفنی، کارشناسان سفارشات شما را دریافت نموده و پس از بررسی درخواست شما، کارشناسان مربوطه را به محل خدمت اعزام می نمایند.  

در صورتیکه برای شستشوی موکت، مبلمان، فرش و  … سوالی داشتید میتوانید با کارشناسان قسمت پشتیبانی سایت در تماس بوده و راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

کارشناسان دلسوز و زحمت کش قالیشویی تک شور همواره منتظر سوالات و تماس های شما عزیزان خواهند بود.

قسمت پشتیبانی وبسایت قالیشویی تک شور در تمام ساعات اداری، پاسخگوی سوالات مشتریان گرامی می باشند. چنانچه در زمینه ارائه خدمات شستشوی موکت و خوشخواب و مبل در محل نیز سوالی داشتید، قالیشویی خانی آباد تهران در خدمت شماست.

یکی از ویژگی های قالیشویی خانی آباد تهران، استفاده از ابزارآلات مدرن و پیشرفته به جهت بالا بردن کیفیت خدمات و افزایش سرعت انجام کار و بالا بودن دقت برای بدست آمدن بهترین نتیجه از کار و وارد نیامدن کوچکترین آسیب به کالای گرانبهای شما می باشد.

هزینه قالیشویی خانی آباد تهران

هزینه قالیشویی خانی آباد تهران بر اساس نرخ مصوب تایید شده زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران مشخص و محاسبه می شود. محاسبه کردن قیمت قالیشویی برای شستشوی فرش های ماشینی و دستباف با توجه به تعداد شانه های فرش، اندازه تعیین می گردد. البته خدمات اعلاشویی و شستشوی معمولی نیز در برآورد هزینه نهایی بی تآثیر نیست.

هزینه قالیشویی خانی آباد تهران
هزینه قالیشویی خانی آباد تهران

علاوه بر آن، ترمیم و رفوی فرش های قدیمی و سوخته، ریشه زنی و قلم زنی هم بر قیمت نهایی تآثیرگذار است. برای شستشوی مبلمان نیز، جنس مبلمان، تعداد آنها، خدمات لکه بری نیز بر قیمت مبلشویی موثر است.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی بلوار لاله تهران | 02144151366

شستشوی موکت نیز با توجه به جنس موکت و متراژ آن، تعداد موکت و خدمات لکه بری نیز در تعیین قیمت موکت شویی اثرگذار است. قالیشویی خانی آباد تهران به  مشتریان این نوید را می دهد که خدماتی که در این قالیشویی به مشتریان عرضه می شود، با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر قالیشویی ها انجام می شود.

این قالیشویی معروف به ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت استثنایی در منطقه شناخته شده است. قالیشویی خانی آباد تهران بخاطر قیمت های عادلانه در ارائه خدمات، یکی از بهترین قالیشویی هاست و بنام قالیشویی ارزان در منطقه شهرت دارد. قالیشویی خانی آباد تهران برای رعایت نمودن حقوق مشتریان همراه با فاکتور، ضمانت نامه را نیز ارسال می کند.

مبل شویی در قالیشویی خانی آباد تهران

مبل شویی در قالیشویی خانی آباد تهران یکی از خدمات مهم و کاربردی در این مرکز می باشد. مبلمان منزل یکی از گرانبهاترین وسایل منزل است که در زیباتر بنظر رسیدن فضای داخلی منزل نقش بسزایی را ایفا می کنند. بانوان خانه دار با توجه به کمبود زمان و آشنا نبودن با چگونگی مبلشویی منزل خود می توانند انجام این کار را به قالیشویی های معتبر بسپارند.

مبل شویی در قالیشویی خانی آباد تهران
مبل شویی در قالیشویی خانی آباد تهران

مبل شویی در قالیشویی خانی آباد تهران شستشوی مبلمان منزلتان را با کمک دستگاه های شستشوی مکانیزه، بدون کوچترین خیس شدن فوم و اسکلت چوبی، مبل شویی را با دقت بالا انجام می دهند.

برای مبل شویی و هر گونه لکه گیری مبلمان منزل خود تنها کافیست که، با قالیشویی خانی آباد تهران در تماس باشید و پس از هماهنگی های لازم با کارشناسان کادر قالیشویی و در اختیار گذاشتن اطلاعات مبل منزل خود، همکاران ما در اسرع وقت برای انجام خدمات به محل اعزام می شوند.

در مبل شویی خانی آباد تهران مراحل کار بدین صورت انجام می شود:

 • بررسی نوع مبلمان منزل شما و انتخاب فرایند مختص شستشوی آن
 • غبار روبی و گردگیری مبلمان
 • بررسی کردن نوع پارچه و جنس مبلمان و انتخاب مواد شوینده متناسب با آن
 • انجام دادن فرآیند فرچه کشی مبلمان با استفاده از دستگاه مخصوص فرچه کشی و وارد کردن کف به روکش مبلمان
 • در ضمن، کف تولید شده برای شستشوی مبلمان به هیچ وجه به درون مبلمان منزل شما نفوذ نخواهد کرد.
 • مرحله ی بعدی کار، روشن کردن مکنده و جمع آوری کف و چرک های مبل از درون و بیرون آن می باشد.

خشکشویی خوشخواب در محل خانی آباد تهران

خشکشویی خوشخواب در محل خانی آباد تهران یکی از خدمات پر طرفدار مشتریان در این مرکز است. خشکشویی خوشخواب در منزل با توجه به آشنایی نداشتن با نحوه ی شستشو و خشکشویی این وسیله مهم چندان کار ساده ای نیست. اما لازم نیست که شما نگران خشکشویی خوشخواب خود باشید چرا که؛ خشکشویی خوشخواب در محل خانی آباد تهران این کار را به راحتی برای شما در منزل انجام می دهد.

خشکشویی خوشخواب و انواع تشک های خوشخواب در محل بدون هیچگونه جابجایی و کثیف کاری صورت میگیرد. در قالیشویی خانی آباد تهران، خشکشویی خوشخواب های یک نفره و دونفره در منزل و محل کار با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی خوشخواب انجام می شود.

شستشو و خشکشویی خوشخواب بخاطر کثیف شدن و عرق کردن بدن و همچنین لکه دار شدن باید حداقل، سالی 2 بار شستشو شوند تا پوست بدنمان به بیماری های پوستی مبتلا نشود.

برای دریافت خدمات خشکشویی خوشخواب در محل خانی آباد تهران کافیست با شماره های درج شده در وبسایت قالیشویی تک شور در تماس بوده و سفارش خود را ثبت کنید.

مطالعه ادامه مطلب!  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش

شستشوی کلیه خوشخواب و تشک خواب بصورت کاملاً تضمین شده و با بالاترین کیفیت و تخصصی در خشکشویی خوشخواب در محل خانی آباد تهران صورت میگیرد.

موکت شویی و قالی شویی در خانی آباد تهران

موکت شویی و قالی شویی در خانی آباد تهران چگونه انجام می شود؟ بسیاری از افراد برای زیبا بنظر رسیدن منزل و دکوراسیون داخلی منزل و برای استراحت و احساس آرامش از فرش استفاده می کنند. همانطور که می دانید، این کالای گرانبها و لوکس با گذشت زمان و رفت و آمدهای زیاد و سایر عوامل دیگر نظیر ریختن چای و … کثیف و آلوده می شود و افراد ناگزیر هستند.

موکت شویی و قالی شویی خانی آباد تهران
موکت شویی و قالی شویی خانی آباد تهران

که برای از بین نرفتن این کالای لوکس و تمیز کردن آن از هر گونه آلودگی از شامپوفرش و جاروبرقی استفاده کنند. که استفاده از این روش ها برای سالم ماندن فرش و دوام آن کار عاقلانه ای نیست. بنابراین بهترین روش برای دوام و بقای فرش، شستشوی اصولی آن است که برای اینکار بهترین روش، سپردن آنها به قالیشویی های معتبر است.  

موکت شویی و قالی شویی در خانی آباد تهران، یکی از شعب جنوبی در قالیشویی تک شور است که دارای تجربه چندین ساله در زمینه ی شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف و همچنین شستشوی انواع موکت می باشد.

و اما درباره موکت که آن هم بعنوان یک کفپوش در آشپزخانه یا فضای منزل استفاده می شود. در حفظ و پاک کردن این کفپوش هم باید دقت شود زیرا؛ حتی اگر شما حیوان یا فرزند کوچک نداشته باشید هم، موکت ها به سرعت کثیف و چرک مرده می شوند و باید برای نظافت آنها چاره ای اندیشید.   

بنابراین بهترین و عاقلانه ترین کار استفاده از خدمات موکت شویی در محل می باشد.

مزایای قالیشویی خانی آباد تهران

مزایای قالیشویی خانی آباد تهران به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از ابزارآلات مدرن و پیشرفته برای شستشو و خشکشویی خوشخواب
 • انجام دادن خدمات شستشوی فرش های ماشینی و دستباف با استفاده از بهترین تجهیزات مدرن و بدون کوچترین آسیب به بافت و الیاف فرش
 • شستشوی انواع موکت در منزل و محل کار با استفاده از دستگاه های مخصوص
 • استفاده کردن از شوینده های تخصصی و عالی برای شستشوی انواع موکت و فرش و مبلمان
 • استفاده از کارشناسان خبره و کاربلد برای انجام مراحل شستشو و خشکشویی فرش، خوشخواب و …
 • استفاده کردن از مواد اولیه مرغوب برای از بین بردن سخت ترین لکه های موجود بر روی موکت و فرش و مبلمان و خوشخواب
 • استفاده از دستگاه های خشکشویی جدید مجهز به خشک کن های دارای 3 موتوره با قدرت جذب و مکش بالا و از بین بردن چرک و کثیفی برای خشکشویی انواع موکت و فرش و خوشخواب
 • استفاده از کارشناسان ماهر و حرفه ای برای شستشوی تخصصی تابلوفرش های لوکس شما
 • انجام مراحل کاورکشی پس از تمام شدن مراحل شستشو و خشکشویی فرش و موکت و به منظور جلوگیری از ورود دوباره آلودگی و کثیفی بر روی آنها
 • امکان دسترسی ساده و آسان در تمام مناطق تهران از جمله جنوب تهران

سوالات رایج مشتریان گرامی در خصوص قالیشویی

در این قسمت درباره پرتکرارترین سوالات شما در زمینه قالیشویی خانی آباد تهران پاسخ داده خواهد شد.

آیا قالیشویی خانی آباد تهران جز قالیشویی ارزان در جنوب تهران است؟

بله. قالیشویی خانی آباد تهران، جز قالیشویی ارزان در منطقه می باشد.

موکت شویی و قالی شویی خانی آباد تهران در منزل نیز انجام می شود؟

بله. خدمات موکت شویی و قالی شویی در منزل نیز صورت می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید