قالیشویی ارزان

قالیشویی ارزان


4.9/5 - (14 امتیاز)

قالیشویی ارزان و با کیفیت درتهران کجاست؟! لیست قیمت رو ببین! تعجب میکنی! دغدغه بسیاری از افراد پیدا کردن قالیشویی ارزان و با کیفیت است. با توجه به عصر جدید و زندگی آپارتمان نشینی، روی آوردن بسیاری از مردم به شستشویی فرش در بیرون از منزل و توسط یک قالی شویی ارزان قیمت و مجرب چیز دور از ذهنی نیست. تک شور یک قالی شویی ارزان در تهران است. پیدا کردن قالیشویی که هم از نظر کیفیت خدمات ارائه در بهترین جایگاه باشد و هم از لحاظ ارزان بودن متناسب با جیب مشتری باشد، شاید کار آسانی نباشد. اگر به دنبال یک قالی شویی قیمت مناسب هستید، قالیشویی تک شور بهترین انتخاب است.

قبل از هر چیز لطفا نمونه رضایت مشتری قالی شویی تک شور را بشنوید بعد سفارش ثبت کنید:

رضایت مشتری از قالی شویی تک شور

جدول قیمت قالیشویی ارزان در تهران

در این جدول قیمت انواع خدمات قالیشویی را درج کرده ایم. هزینه مبل شویی، هزینه موکت شویی، نرخ لکه بری مبل، تعرفه مبل شویی همه با قیمت های رقابتی و ارزان ارائه می شوند. تک شور تحت نظارت اتحادیه قالیشویی تهران است. برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

عنوان خدمت در قالیشویی تک شوراز قیمتتا قیمت
هزینه شستشوی مبل تک نفرهاز 100,000 توماننرخ توافقی
شستشوی فرش ماشینی ( هر متر مربع)از 22,000 تومان
قیمت خشکشویی موکت در محل (متراژ کمتر از 6۰ متر) 250,000 تومان
نرخ اعلاء شویی فرش دستباف (هر متر مربع)از 40,000 تومان
هزینه خشکشویی موکت( جدا از زمین)از 15,000 تومان
هزینه اعلاشویی فرش دستباف در محلاز 35,000 تومان
نرخ شستن مبل 5 نفرهاز 250,000 توماننرخ توافقی
شستشوی یک دست مبل راحتی 7 نفرهاز 300,000 توماننرخ توافقی
هزینه شستن صندلی نهارخوری (هر عدد)از 20,000 تومانهزینه توافقی
مبل تخت خواب شو یک نفرهاز 50,000 تومانهزینه توافقی
مبل تختخواب شو دو نفرهتماس بگیریدهزینه توافقی
شستشوی یک دست مبل کلاسیک 7 نفرهاز 450,000 تومانهزینه توافقی
هزینه شستشوی مبل استیل 7 نفرهاز 450,000 تومان
قیمت شستشو و لکه بری مبل 3 نفرهتوافقیپس از بررسی
اجرت شستن خوشخواب 2 نفراز 250,000 تومان
هزینه شستشوی کوسن یا بالشتکتوافقی
هزینه شستشوی مبل پارچه ایاز 250,000 تومان
قیمت شستشوی مبل چرمی 7 نفرهاز 450,000 تومان
جدول قیمت شستشوی انواع مبل و صندلی نهار خوری

در بسیاری از موارد هم قراردادن فرش در مسیرهای پر رفت و آمد خانه باعث پخش شدن این آلودگی می شود. توجه کنید که قیمت شستن فرش 12 متری در قالیشویی ارزان تهران هم بسیار اقتصادی و به صرفه است.

پس ضروری است که بانوان برای شستشوی فرش و موکت و … اقدام کنند. البته بسیاری از افراد سالی دو بار اقدام به شستشوی فرش و … می کنند.

قالی شویی قیمت مناسب تهران

قالیشویی ارزان در تهران کجاست؟ قبل از پاسخ به این سوال باید گفت فرش از دیرباز در خانه های ایرانی و شهروندان تهرانی یک جزء لاینفک و ضروری می باشد و به دلیل اینکه در بیشتر نقاط خانه از فرش استفاده می شود، همین پا خوردن مداوم باعث آلودگی فرش می شود.

می توان گفت که در بسیاری مواردی به دلیل ارزان بودن شاید نحوه ی ارائه ی خدمات افت پیدا کند، پس ضرورت پیدا کردن یک قالیشویی ارزان و با کیفیت در تهران در اینجا مشخص می شود. قالیشویی ارزان قیمت تک شور با چندین سال سابقه در امر قالیشویی و داشتن رزومه ای قوی در این زمینه می تواند به شما در شستشوی انواع قالی و قالیچه و موکت و فرش و … کمک کند. لیست قیمت قالیشویی ارزان تهران را از سایت رسمی تک شور https://takshoorcarpetco.com ببینید یا برای مشاوره رایگان قالی شویی با ما در تماس باشید.

لیست قیمت قالیشویی ارزان تهران

قالیشویی قیمت مناسب تک شور با بیش از چندین سال سابقه و استفاده از نیروهای متخصص و مهمتر از آن رضایت مشتریان عزیز که دلگرمی ماست، به شما این اطمینان را می دهد که می توانید بهترین خدمات را با بهترین قیمت دریافت کنید.

قالیشویی ارزان در تهران
قالیشویی ارزان در تهران

شماره تماس قالیشویی ارزان تهران

شماره تماس قالیشویی ارزان تهران را می خواهم؟ چگونه میتوان سفارش خود را در قالی شویی ارزان قیمت در تهران ثبت کرد؟ قالیشویی تک شور با پوشش‌دهی مناطق  22 گانه شهر تهران و داشتن چندین شعبه در تهران بزرگ توانسته تمام محدودیت‌های مکانی و زمانی را پشت سر گذاشته و تمامی نیاز مشتریان را در سراسر تهران برطرف کند. شما می توانید از بخش قالیشویی آنلاین مجموعه ی ما به صورت آنلاین هم سفارش خود را ثبت کنید.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی گاندی تهران | 02122176291

قالیشویی تک شور در تمامی نقاط تهران آماده ارائه ی خدمات و سرویس دهی از جمله شستشوی انواع فرش (دست بافتو ماشینی) و شستوی انواع موکت و مبلمان و … حتی در محل کار و یا منزل می باشد. شما می توانید در تمام روزهای سال و حتی در ایام تعطیل با قالیشویی تک شور تماس بگیرید.

می توانید با مراجعه به سایت قالیشویی تک شور از این خدمات قالی شویی قیمت مناسب تک شور استفاده کنید.

شعب قالیشویی قیمت مناسب تک شور در سراسر تهران

شعبه شمال تهران  :  02122176291

شعبه جنوب تهران  :  02155417480

شعبه شرق تهران     :  02166534594

شعبه غرب تهران    :  02144151366

شعبه مرکز تهران     :  02144151366

با مدیریت آقای زارع :  09122270931

شماره تماس قالیشویی ارزان تهران
شماره تماس قالیشویی ارزان تهران

هزینه قالیشویی ارزان قیمت در تهران

هزینه قالیشویی بیشتر از هر چیزی بستگی به نوع خدمات درخواستی شما و متراژ فرش یا موکت شما دارد. برای اطلاع از قیمت قالیشویی می توانید با کارشناسان تک شور تماس بگیرید.

معرفی یک قالیشویی ارزان

قبل از معرفی یک قالیشویی ارزان بهتر است بدانیم اصلا یک قالیشویی ارزان چه خدماتی ارائه میدهد؟ اول باید گفت صداقت و شفافیت در نحوه ی ارائه خدمات برای یک قالیشویی معتبر بسیار مهم است. شستشوی فرش ها در قاليشويي باید با پيشرفته ترين دستگاه ها و مدرن ترین تكنولوژي انجام شود تا نحوه ی کیفیت ارائه شده به لحاظ قیمت ارزان، پایین نیاید سپس باید گفت تا با رعايت انصاف، كمترين هزينه را در قبال ارائه بهترين خدمات به مشتری ارائه دهد.

این قالیشویی ارزان در تهران با رعایت تمام موارد ذکر شده این اطمینان را به شما می دهد تا با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنید.

در قالیشویی ارزان تک شور انواع خدمات شستشوی فرش و موکت و … و همچنین خشکشویی فرش و … چه در قالیشویی و چه در منزل و حتی تعمیر فرش مثل رفوگری و ریشه زنی و .. انجام می شود. روی قالیشویی تک شور حساب کنید.

مراحل شستشو فرش  در قالی شویی ارزان

مراحل شستشو فرش  در قالی شویی ارزان برای مشتری بسیار حائز اهمیت است. باید گفت در واقع فرآیند شستشوی فرش، کاری حرفه ای است و برای انجام دادن آن باید کار را به کاردان سپرد.

زیرا در بسیار از موارد به دلیل ارزان بودن کیفیت خدمات پایین می آید. پس لزوم دانستن مراحل شستشوی فرش و … برای مشتری اهمیت دارد.

سپردن مسئولیت شستن فرشها به قالیشویی که این کار به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهد و همین طور رضایت مشتریان را در پیش دارد بسیار مهم است.

اینکه از چه موادی برای شستشو استفاده می شود ؟ و یا دستگاه های شستشو چگونه است؟  و یا حتی آیا نیروی ماهر و متخصص کار شستشوی فرش را در قالیشویی انجام میدهد؟ تمامی فرآیند یک شستشوی خوب و با کیفیت را شامل می شود.

✅توجه کنید که : هزینه شستن قالی 9 متری در تک شور بسیار به صرفه و طبق نرخ اتحادیه قالیشویی است.

قالیشویی تک شور با استفاده از بهترین مواد درجه یک و بکارگیری دستگاه های مدرن و نیروی متخصص میتواند به شما در زمینه کمک کند.

قالی شویی ارزان : قالیشویی تک شور

قالی شویی ارزان تک شور خدمات فوق العاده با کیفیت ارائه می کند. با توجه به این که  قالیشویی تک شور با چندین سال سابقه در زمینه ی شست و شوی فرش و موکت و مبلمان و خوشخواب و … توانسته به خوبی رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید.

همچنین قالیشویی تک شور با ارائه ی خدماتی مانند رفوگری فرش، لک بری فرش، تعمیر فرش (ریشه زنی، قلم زنی و ..) و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و به روز دنیا و همین طور به کار گیری نیروی ماهر و متخصص در امر شستشوی قالی توانسته  است خدماتی با کیفیت و همچنین با قیمتی مناسب ارائه دهد.

قالیشویی تک شور  یک قالیشویی ارزان قیمت و حرفه ای است که فرشهای شما را با بهترین کیفیت شستشو می دهد و آنها را تمیز می کند.

قالیشویی تک شور
قالیشویی تک شور

قالیشویی ارزان در محل

قالیشویی ارزان در محل شما کجاست؟ پیدا کردن بهترین قالیشویی چه به لحاظ کیفیت ارائه ی خدمات و چه به لحاظ قیمت که ارزانتر هم باشد و همچنین به لحاظ مسافت، یعنی دوری و یا نزدیکی در محل زندگی شما کار دشواری است. برای استفاده از خدمات قالیشویی در منزل روی تک شور حساب باز کنید.

اما قالیشویی تک شور با داشتن چندین شعبه در سراسر تهران و ارائه تمامی خدمات شستشو و خشکشویی فرش و قالی و … در تمامی نواحی تهران و حتی شستشوی انواع فرش و مبلمان و خوشخواب و … در منزل و محل کار می تواند به شما این اطمینان را بدهد که خدماتی با کیفیت و با هزینه ی کمتر نسبت به سایر قالیشویی ها دریافت کنید.

مطالعه ادامه مطلب!  بیدخوردگی فرش

💥 ما یک قالیشویی ارزان در محل زندگی شما هستیم، روی قالیشویی تک شور حساب کنید.

خدمات قالیشویی ارزان

خدمات قالیشویی ارزان شامل چه مواردی می شود؟ در بسیاری از نقاط تهران قالیشویی های متعددی وجود دارد اما اینکه کدام خدمات بهتر و ارزانتری ارائه میدهد مهم است ؟ و اینکه این خدمات چگونه است؟ بسیار مهمتر است.

مثلا نحوه ی حمل و نقل فرش چگونه است ؟ که در بسیاری موارد حمل و نقل فرشها از درب منزل تا محل قالیشویی باید توسط قالیشویی انجام شود. همین طور شستشوی فرشها در کارخانه قالیشویی باید با مواد شوینده درجه یک انجام گردد و علاوه بر آن باید رضایت خاطر مشتریان را پی داشته باشد.

 حتی باید گفت که نحوه ی شستشوی فرش هم مهم است، اینکه فرش بدون چروک و  شکستگی انجام شود.

یا حتی نحوه ی ارائه خدماتی مثل خدمات شستشو در منزل و یا استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز برای شستشو و اینکه انواع فرشهای ایرانی، دستباف و ماشینی را با بهترین کیفیت شستشو انجام دهند هم مهم است.

قالیشویی ارزان قیمت
قالیشویی ارزان قیمت

قالیشویی ارزان تک شور چه مزایایی دارد؟

قالیشویی ارزان تک شور چه مزایایی دارد؟ حال که نحوه ی ارائه خدمات یک قالیشویی خوب را متوجه شدیم بهتر است بدانید که قالیشویی تک شور نسبت به سایر رقبا چه مزایایی دارد؟ به جرات می توان گفت که امر شستشوی فرشها درقالیشویی با مواد شوینده درجه یک  از جمله شامپوی تگزافون آلمان انجام می شود.

علاوه بر آن مشتریان ما از خدمات  قالیشویی ارزان و درجه یک و با کیفیت بسیار راضی هستند.

همچنین شستشوی فرشها در قالیشویی تک شور بدون چروک فرش انجام می شود. همچنین با استفاده از بهترین دستگاه های خشکویی فرش ما اقدام به خشک کردن فرش چه در محل و چه در قالیشویی می کنیم.

 ما خدماتی دیگری از جمله تعمیر فرش و یا حتی ریشه زنی و شیرازیه زنی و قلم زنی  با استفاده از استاد کار ماهر این زمینه انجام می دهیم.

 علاوه بر خدمات دیگری برای لکه برداری فرش که کاملا تخصصی است تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود. را انجام می دهیم. که هرگونه لک و رنگ را به سرعت از روی فرش شما پاکسازی می شود.

 قالیشویی تک شور می تواند انواع فرشها ( فرشهای ابریشم، گل ابریشم، دستباف، ماشینی کرم دار و طرح بلژیکی ) را تمیز کند. درواقع در شستشوی این فرشها با تجربه است.

همین طور پس از اتمام فرآیند شستشو در قالیشویی تک شور نیز فرش ها به صورت اتوشده و لوله‌شده به درب منزل شما آورده می شود.

قالیشویی ارزان تک شور چه مزایایی دارد؟
قالیشویی ارزان تک شور چه مزایایی دارد؟

نکات مهم در انتخاب قالیشویی ارزان

نکات مهم در انتخاب قالیشویی ارزان چیست ؟ درواقع در نظر گرفتن این نکات به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین خدمات و با کیفیت عالی و با صرف هزینه کمتر دریافت کنید. این نکات شامل موارد زیر می شود:

  • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای شستشو و خشکشویی فرش و ..
  • استفاده از مواد درجه ی یک برای شستشو (تا به بافت فرش و … آسیبی وارد نشود.)
  • استفاده از نیروی ماهر و زبده برای شستشوی اصولی فرش (علی الخصوص فرشهای نفیس) و …
  • خشکشویی خوشخواب در منزل توسط تک شور انجام می شود
  • رضایت مندی مشتریان قبلی
  • داشتن سابقه ی کاری در زمینه شستشو و خشکشویی
  • تعدد شعب در تهران
  • نحوه پاسخگویی و زمان های پاسخگویی (حتی در روزهای تعطیل)
  • خدمات شستشو در محل یا منزل و محل کار

قالیشویی تک شور با حفظ تمامی اصول بالا می تواند بهترین انتخاب شما در زمینه شستشوی قالی و .. باشد.

نمونه رضایت مشتریان در شعب قالیشویی ارزان تک شور

بزرگترین اصل یک مجموعه ی خدماتی صداقت در ارائه ی خدمات و در عین حال ارائه خدمات با کیفیت و با نازل ترین قیمت می باشد . ما نیز در قالیشویی ارزان تک شور بر این اصل پای بندیم و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه میدهیم. نمونه هایی از رضایتمندی مشتریان عزیز را با هم بشنویم.

قالیشویی ارزان در تهران
قالیشویی ارزان در تهران
قالیشویی ارزان در تهران
قالیشویی ارزان در تهران

شماره قالیشویی ارزان در تهران را می خواهم!

قالیشویی تک شور در سراسر تهران خدمات شستشوی فرش، موکت، خوشخواب و.. با نرخ بسیار منصفانه و ارزان ارائه می دهد. قیمت گذاری در تک شور مطابق با نرخ اتحادیه است.
شماره قالیشویی ارزان شمال تهران  :  02122176291
شماره قالیشویی ارزان غرب تهران    :  02144151366
شماره قالیشویی ارزان جنوب تهران  :  02155417480
شماره قالیشویی ارزان شرق تهران     :  02166534594
شماره قالیشویی ارزان مرکز تهران     :  02144151366
با مدیریت آقای زارع :  09122270931

آیا قالیشویی ارزان خدمات با کیفیت ارائه می کند؟

در دریافت خدمات از قالیشویی در تهران و هر شهر دیگری توجه کنید که از یک قالیشویی مجاز خدمات بگیرید. تک شور یک قالیشویی مجاز است که خدمات ارزان و منصفانه ارائه می کند.

ثبت سفارش در قالیشویی ارزان تهران چگونه است؟

شما می توانید از طریق شعبه نزدیک به محل زندگی خود از طریق تماس تلفنی ثبت سفارش قالیشویی را انجام بدهید یا از سایت رسمی تک شور به آدرس https://takshoorcarpetco.com سفارش خود را ثبت کنید.

آیا قالی شویی ارزان تک شور مجوز دارد؟

بله. کلیه خدماتی که در قالیشویی تک شور ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران است. هم چنین هزینه ها منصفانه و منطبق بر نرخ اتحادیه است. خدمات قالیشویی در محل، خشک شویی خوشخواب در محل، اعلاشویی و شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، فانتزی، مبل شویی در محل و… همه تحت نظارت اتحادیه قالیشویی انجام می شود.

قالی شویی قیمت مناسب در تهران چه خدمات دیگری ارائه می دهد؟

قالی شویی ارزان قیمت تک شور فقط خدمات مربوط به شستشوی انواع فرش را انجام نمی دهد! لکه بری مبل، فرش، اعلاشویی فرش دستباف، رفو فرش دستباف، مبل شویی، موکت شویی در محل و شستشوی خوشخواب در محل نیز جزو خدمات ارزان قیمت و به صرفه اقتصادی ماست.

17 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید