قالیشویی در محل پل صدر تهران

قالیشویی در محل پل صدر تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی پل صدر تهران یکی از شعب شمالی قالیشویی تک شور است که خدمات بی نظیری همچون مبل شویی، قالی شویی، موکت شویی، خشکشویی خوشخواب در محل، لکه بری و … را به هم شهری های تهرانی ارائه می دهد. قالیشویی پل صدر تهران زیر مجموعه قالیشویی شمال تهران نیز می باشد. این شعبه با استفاده از دستگاه های نوین و پیشرفته و ارائه دادن خدمات با کیفیت از محبوبیت خوبی برخوردار است.

علاوه بر این کلیه ساکنین محلات شمالی تهران از جمله زعفرانیه، اختیاریه، هروی، نیاوران، ولنجک، فرمانیه، پاسداران، قلهک، اقدسیه، کامرانیه، دروس، الهیه، قیطریه، اندرزگو، جردن و … می توانند از خدمات ارائه شده توسط قالیشویی پل صدر تهران استفاده کنند.

همچنین قالیشویی پل صدر با استفاده از شوینده های استاندارد و تخصصی در شستشوی فرش و مبلمان موجب شده؛ تا علاوه بر تمیزی کامل فرش از آسیب دیدگی بافت و الیاف فرش جلوگیری شود.

شماره تماس قالیشویی پل صدر تهران

شماره تماس قالیشویی پل صدر تهران 02122176291 و 09122270931 می باشد. شما میتوانید سفارشات خود را بصورت اینترنتی یا تلفنی ثبت کنید و همکاران ما پس از دریافت سفارشات پیگیری های لازم را انجام می دهند. پس از ثبت نمودن سفارشات، کارشناسان قالیشویی سفارشات را بررسی نموده و در اسرع وقت همکاران را برای انجام دادن خدمات به درب منزل اعزام می شوند.

شماره تماس قالیشویی پل صدر تهران
شماره تماس قالیشویی پل صدر تهران

چنانچه مایل به ثبت نمودن سفارشات خود بصورت اینترنتی هستید؛ می توانید وارد سایت قالیشویی تک شور شوید و پس از پر کردن فرم آنلاین در سایت، سفارشات خود را ثبت کنید.

همکاران ما سفارشات شما را دریافت نموده و اطلاعات لازم را به شما منتقل می کنند. همکاران قسمت های مذکور برای انجام دادن سفارشات به محل سکونت یا محل کار شما اعزام می شوند.

در تمام مراحل ثبت سفارشات بصورت تلفنی یا اینترنتی، تمام درخواست های شما در سریعترین زمان ممکن پیگیری می شوند. بنابراین شما دیگر نگران ثبت سفارشات خود نباشید. زیرا رسالت این مجموعه در انجام دادن خدمات به موقع و بالا بردن کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع به سفارشات مشتری است.

در قالیشویی پل صدر تهران تنوع خدمات به مشتریان بی نظیر است. ارائه این خدمات زیر نظر کارشناسان متخصص در زمینه و استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شوند.

 • همچنین تنوع خدمات شستشو نیز در مجموعه قالیشویی سعد آباد تهران همانند دیگر شعب قالیشویی تک شور زیاد می باشد و شما می توانید از خدمات این قالیشویی بهره ببرید.

هزینه قالیشویی پل صدر تهران

هزینه قالیشویی پل صدر تهران همچون سایر قالیشویی ها بر پایه نرخ اتحادیه صنف قالیشویان تهران تعیین می شود. نرخ شستشوی کالاهای گرانبهای شما مانند فرش، موکت براساس برحسب موارد زیر مشخص می شوند.

قیمت قالیشویی و مبلغ شستشوی فرش با توجه به میزان کثیفی، تعداد شانه های فرش، نوع شستشو، نوع فرش محاسبه می شود. البته درخواست نوع شستشوی معمولی یا اعلاشویی بر طبق نیاز مشتری انجام می شود.

هزینه قالیشویی محل پل صدر تهران
هزینه قالیشویی محل پل صدر تهران

برای شستشوی صندلی و مبلمان هزینه با توجه به جنس و تعداد آنها متغیر است. هزینه شستشوی موکت نیز با توجه به وجود داشتن میزان لک سطحی یا عمقی، نوع موکت و اندازه آن مشخص می شود.  برای رعایت نمودن حقوق مشتری، قالیشویی پل صدر تهران رسید و ضمانت نامه را با هم ارسال می کند. بنابراین از واقعی بودن قیمت ها اطمینان خاطر داشته باشید.

مطالعه ادامه مطلب!  5 روش پاک کردن لکه شیر از فرش

با توجه به توضیحاتی که به آن اشاره کردیم؛ قالیشویی پل صدر تهران تمام سعی و کوشش خود را انجام داده است تا بتواند بهترین خدمات را با قیمتی عادلانه به هموطنان گرامی ارائه دهد و به عنوان قالیشویی ارزان شناخته می شود.

مبل شویی در قالیشویی پل صدر تهران

مبل شویی در قالیشویی پل صدر تهران با استفاده از دستگاه های کاملاً مکانیزه صورت می گیرد، بگونه ای که اسکلت چوبی و فوم مبلمان بدون کوچکترین خیس شدن شسته می شود.

مبل شویی در قالیشویی پل صدر تهران
مبل شویی در قالیشویی پل صدر تهران

در زمان های گذشته در ایران برای مبلشویی از شامپو فرش استفاده می کردند که در حال حاضر استفاده از این روش مورد استقبال قرار نگرفته است. اما در عصر حاضر و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین شستشوی اشتباه مبلمان و خراب شدن آن، مردم از روش دیگری برای شستشوی مبلمان خود استفاده کردند و آن تصمیم این بود که مبلمان منزل خود را به مبلشویی بسپارند.  

مبل شویی پل صدر تهران یکی از شعب شمالی قالیشویی تک شوراست که خدمات مبل شویی را نیز انجام می دهد. از مهمترین موارد خدمات لکه بری مبل در قالیشویی پل صدر تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود که این قالیشویی با دقت هر چه تمام و با استفاده از مواد شوینده مرغوب موارد زیر را به خوبی برطرف می کند:

 1. کثیف شدن مبلمان بخاطر باز بودن درب و پنجره ها و باد کولر
 2. سیاه شدن مبلمان بنابر دلایل مختلف
 3. وجود جوهر بر روی مبلمان
 4. خودکار کشی بر روی مبلمان
 5. کثیف و سیاه شدن قسمتی از مبلمان که موجب تفاوت آن با سایر مبل های تمیز شده است.
 6. ریخته شدن لکه های چای بر روی مبلمان
 7. آلودگی و چرک مردگی مبلمان ناشی از گذر زمان
 8. ریخته شدن قهوه، لاک و چسبیدن آدامس به مبلمان
 9. برای یکپارچه ساختن رنگ مبلمان از مبلشویی استفاده می شود.

خشکشویی خوشخواب در محل پل صدر تهران

خشکشویی خوشخواب در محل پل صدر تهران از جمله خدماتی است که توسط مرکز قالیشویی تک شور ارائه می شود. همانطور که می دانید، تشک های خوشخواب یکی از لوازم خوب منزل برای استراحت و داشتن خوابی آرام هستند. تشک های خوشخواب به مرور زمان بدبو و کثیف می شوند و بتدریج آلودگی های ناشی از عرق کردن پوست را به خود جذب می کنند.

تشک خوشخواب وقتی با عرق بدن جذب شود موجب رشد میکروبها و گسترش آلودگی در تشک می شود، به همین علت برای شستشوی خوشخواب باید حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام کرد. پوست های مرده بدن نیز موجب آلودگی سطح تشک می شوند که همین امر یکی دیگر از دلایل نیاز به خشکشویی خوشخواب در منزل می باشد. زمانی که روی خوشخواب استراحت می کنید پوست بدن روی تشک ساییده می شود.

در همین حالت سلول مرده ی پوست از بدن جدا شده و به سطح تشک می چسبد و به لایه های درونی تشک نفوذ می کند. جمع شدن سلول های مرده ی پوست در بافت خوشخواب باعث رشد باکاری و قارچ در آن می شود. یکی دیگر از عوامل آلوده شدن خوشخواب، چربی پوست است. پوست بدن انسان به مقدار معینی دارای چربی می باشد. 

مطالعه ادامه مطلب!  شستن فرش برای عید

موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران

موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران یکی از خدمات مهم قالیشویی پل صدر تهران می باشد. برای شستشوی اصولی فرش ها و موکت و جلوگیری از آسیب رساندن به آنها، شرط اصلی استفاده کردن از خدمات تخصصی قالیشویی های معتبر است و موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران که یکی از شعب شمالی قالیشویی تک شور است پاسخگوی نیاز شماست.

موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران
موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران

از مزیت هایی که  قالیشویی تک شور در این زمینه دارد به شرح زیر است:

 • شستشوی فرش در قالیشویی پل صدر تهران به صورت تخصصی انجام می شود، این قالیشویی با استفاده از تکنیک های جدید و کارشناسان ماهر اقداماتی را برای تمیز نمودن فرش انجام می دهند تا فرش کاملاً تمیز شده و آسیب نبیند. ضمن اینکه قبل از شستشوی فرش، کارشناسان آنها را از لحاظ مختلف بررسی می کنند و با توجه به الیاف فرش فرآیند شستشوی فرش آغاز می شود.  
 • شستشوی موکت نیز همانند فرش با اصولی همراه است که برای شستن موکت ها نیز باید آنها را به موکت شویی های مجرب سپرد. پیشنهادی که ما به هموطنان تهرانی می کنیم استفاده از خدمات موکت شویی و قالی شویی در پل صدر تهران است.
 • اشتباه رایج ما برای خشک کردن فرش و موکت استفاده مستقیم از نور خورشید است که این اشعه هم برای بدن مضراست و اینکه برای فرش هم آسیب زاست. بنابراین گزینه معقول برای خشک کردن فرش و موکت سپردن آنها به قالیشویی است چون در قالیشویی یک قسمتی بعنوان گرمخانه وجود دارد که در آنجا با استفاده از حرارت مناسب فرش و موکت خشک میشوند.

مزایای قالیشویی پل صدر تهران

مزایای قالیشویی پل صدر تهران به شرح زیر است:

 • گرفتن کلیه سفارشات و تحویل دادن آنها از درب منزل
 • سرعت بالا در انجام دادن مراحل شستشو، خشکشویی و لکه بری و سایر خدمات
 • رعایت حقوق مشتری و حمایت و پشتیبانی ز آنان
 • ارائه دادن خدمات متنوع و با کیفیت و قیمت عادلانه
 • فعالیت تآیید شده قالیشویی تک شور توسط اتحادیه صنف قالیشویان تهران
 • استفاده کردن از سرویس حمل و نقل قالیشویی پل صدر تهران
 • بالا بودن سرعت کار و کیفیت بالا و نظارت کارشناسان خبره بر تمام مراحل شستشو
 • استفاده نمودن از شوینده های مطمئن و استاندارد
 • استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و مدرن
 • استفاده از مشاوره های رایگان همکاران و کارشناسان خبره در این مجموعه
 • ارائه دادن خدمات شستشو، خشکشویی و … در محل کار یا منزل شما
 • پاسخگو بودن پشتیبانان بصورت  تلفنی و آنلاین
 • تحویل کلیه سفارشات در اسرع وقت به مشتری
 • قبل از شستشو، فرش ها از لحاظ مختلف بررسی می شوند.
 • در قالیشویی تک شور به منظور دسترسی آسان تمام شهروندان به شعب مختلف، این قالیشویی دارای شعب ( شمال، جنوب، شرق، غرب ) در سراسر تهران می باشد.

1 دیدگاه

 • سلام خدمتتون. مبل شویی در قالیشویی تک شور در محل انجام میشه و هزینه مبل شویی چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *