قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

قالیشویی بزرگراه نیایش تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی بزرگراه نیایش تهران یکی از شعب غربی قالیشویی تک شور در تهران می باشد. این قالیشویی خدماتی همچون شستشوی انواع مبل و موکت، شستشوی فرش های ماشینی و دستباف، شستشو و خشکشویی خوشخواب و … را با پیشرفته ترین دستگاه ها و با ضمانت و در اسرع وقت انجام می دهد. قالیشویی بزرگراه نیایش تهران زیر مجموعه قالیشویی غرب تهران است.

تمام ساکنان غربی مناطق تهران از جمله جنت آباد، شهران، دهکده المپیک، شاهین، سیمون بولیوار، ستاری، طرشت، استاد معین، یافت آباد، ستارخان، صادقیه، باکری، همت، کاشانی، اشرفی، جناح، شهرک آپادانا، شهرک غرب ، جاده مخصوص و … می توانند از خدمات قالیشویی بزرگراه نیایش تهران بهره ببرند.

برای شستشوی دقیق و اصولی فرش، انتخاب یک قالیشویی معتبر از مهم ترین  موارد است. قالیشویی بزرگراه نیایش تهران با داشتن تمام المان های یک قالیشویی خوب، باعث شده تا این قالیشویی نسبت به سایر قالیشویی های تهران از بهترین امتیاز برخوردار باشد. 

شماره تماس قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

شماره تماس قالیشویی بزرگراه نیایش تهران 02144151366 و 09122270931 می باشد. مشتریان عزیز می توانید سفارشات خود را به صورت اینترنتی و تلفنی در سایت قالیشویی تک شور ثبت نمایید و با کارشناس ما در ارتباط باشید.

شماره تماس قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

کارشناسان خبره ما در قالیشویی سفارشات را با دقت ثبت نموده و به پیگیری سفارشات شما خواهند پرداخت. یکی از خدمات ویژه قالیشویی بزرگراه نیایش تهران، راه اندازی سایت قالیشویی تک شور می باشد. در صورتی که تمایل داشتید سفارشات خود را بصورت اینترنتی ثبت نمایید به سایت قالیشویی تک شور مراجعه نمایید و فرم ثبت سفارش را بصورت آنلاین پر کنید.

کارشناسان ما در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران همواره در تلاش هستند تا با نهایت دقت سفارشات شما را ثبت کرده و در اسرع وقت افراد مربوطه را به منزل یا محل کار شما اعزام می کنند.

اگر برای شستشوی خوشخواب، فرش و مبلمان خود سوالی داشتید می توانید با شماره های مندرج در سایت قالیشویی تک شور مراجعه نموده و به صورت رایگان از خدمات مشاوره قالیشویی بزرگراه نیایش تهران بهره مند گردید.

کلیه خدمات این مجموعه (شستشوی فرش، مبلمان منزل یا اداری) با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و با کمک کارشناسان خبره صورت میگیرد. قالیشویی بزرگراه نیایش تهران به مشتریان عزیز این ضمانت را می دهد که فرش ها با سلامت کامل و در اسرع وقت به شما تحویل داده می شوند.

هزینه قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

هزینه قالیشویی بزرگراه نیایش تهران پس از بررسی های کارشناسانه و توسط همکاران خبره در مرکز قالیشویی و براساس نرخ مصوب قیمت قالیشویی اتحادیه تهران صورت می گیرد. پس از ثبت نمودن سفارشات شما بصورت تلفنی، اینترنتی یا حضوری همکاران ما در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران هزینه نهایی را برای شما محاسبه و ارسال می کنند.

هزینه قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

هزینه قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

هزینه شستشوی فرش با توجه به تعداد فرش ها و ابعاد، میزان کثیفی و لک و خدمات لک بری، مشخص می شود. همچنین در صورت درخواست مشتری مبنی بر نوع شستشو (شستشوی معمولی یا اعلاشویی)، نوع شوینده های مخصوص نیز در تعیین شدن قیمت نقش مهمی دارند.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی باکری تهران | 02144151366

هزینه های مربوط به ترمیم و رفوی فرش (رفوگری، ریشه زنی، قلم زنی) با توجه به میزان آسیب دیدگی محاسبه می شود. برای تعیین کردن هزینه شستشوی صندلی و مبل نیز با توجه به تعداد، میزان آلودگی، جنس رویه مبل یا صندلی موثر می باشد.

برای شستشوی موکت نیز هزینه براساس جنس و طول موکت مشخص می شود. قالیشویی بزرگراه نیایش تهران همواره تمام سعی خود را نموده است تا بتواند بهترین خدمات را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز ارائه دهد.

با توجه به تنوع خدمات و بالا بودن کیفیت خدمات، این نکته را باید در نظر داشت که وجود مشتریان ثابت در این مجموعه گواه حسن اعتماد مشتریان به قالیشویی بزرگراه نیایش تهران است.

مبل شویی در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

مبل شویی در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران یکی از خدمات مهم در این مرکز می باشد. یکی از مهمترین و اصلی ترین وسایل برای زیبایی داخل منزل، مبلمان هستند که همواره مورد استفاده قرار می گیرند و بعد از مدتی دچار آلودگی و کثیفی می شوند و به خدمات مبل شویی نیاز دارند.

مبل شویی در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

مبل شویی در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

برای شستشوی مبلمان روش های بسیاری وجود دارد که می توانند معایب و مزایای مخصوص به خود را داشته باشند. مبلمان یکی از لوازم گران منزل هستند و چنانچه در شستشوی آنها دقت و توجه نشود می توانند آسیب ببینند که برای جایگزین کردن و تعمیر آنها باید هزینه های بالایی در نظر گرفت. بنابراین باید شستشوی چنین کالای قیمتی را به قالیشویی های معتبر بسپارید.

در عصر حاضر، شرکت های قالیشویی خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می کنند که یکی از مهمترین آنها مبل شویی است که در منزل یا محل کار می تواند انجام شود. قالیشویی بزرگراه نیایش تهران برای ارائه دادن خدمات مبل شویی در منزل از استانداردترین مواد شوینده، استفاده از بهترین دستگاه های به روز و بهره مندی از کارشناسان متخصص استفاده می کند.

خدمات مبل شویی در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران توانسته است رضایت خاطر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید.

خشکشویی خوشخواب در محل بزرگراه نیایش تهران

خشکشویی خوشخواب در محل بزرگراه نیایش تهران یکی از پرطرفداران ترین خدمات در این مرکز می باشد. خشکشویی خوشخواب یکی از مهمترین موارد در سلامتی می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت. همه ما برای اینکه خواب باکیفیت و لذت بخشی داشته باشیم نیاز داریم که خوشخواب تمیز و پاکیزه ای داشته باشیم، چون رختخواب کثیف و آلوده بر سلامت پوست و کیفیت خواب تآثیرگذار است.

اگر در خشکشویی خوشخواب خود دقت کافی نداشته باشید به انواع بیماری های پوست مبتلا می شوید که هزینه های درمان و عوارض آن خیلی بیشتر از شستشوی تشک خوشخواب است.

خشکشویی خوشخواب در سلامت پوست بسیار موثر است. وقتی که همراه با آلودگی های محیطی و گرد و خاک به رختخواب می رویم، این عامل های خطرناک و بیماری زا را با خود به همراه داریم که موجب انتقال آنها به رختخواب می شویم. به همین منظور باید برای شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب یک نفره یا دو نفره یک برنامه ی منظم داشته باشید. 

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی بلوار لاله تهران | 02144151366

خشکشویی خوشخواب در محل بزرگراه نیایش تهران، خدمات شستشو و خشکشویی خوشخواب را با استفاده از دستگاه های خشکشویی انجام می دهد. خشکشویی خوشخواب در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران برای از بین بردن لکه های تشک از مواد شوینده استاندارد در این زمینه استفاده می کند. برای نمونه در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران از لکه برها و شامپوی تگزافون آلمان برای خشکشویی استفاده می شود.

موکت شویی و قالی شویی در بزرگراه نیایش تهران

موکت شویی و قالی شویی در بزرگراه نیایش تهران به صورت ویژه در این مرکز ارائه می شود. در زمان حاضر مردم ترجیح می دهند برای شستشوی فرش و موکت خود از خدمات قالیشویی ها استفاده کنند؛ زیرا شستشو با استفاده از دستگاه های مدرن سریع تر از روش شستشوی سنتی می باشد.

موکت شویی و قالی شویی در بزرگراه نیایش تهران

موکت شویی و قالی شویی در بزرگراه نیایش تهران

اگر زمان کافی برای شستشوی فرش یا موکت خود ندارید بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات موکت شویی و قالی شویی در بزرگراه نیایش تهران است.

خدمات این مجموعه با استفاده از کارشناسان با تجربه و استفاده از مواد شوینده استاندارد و دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود.

خدمات موکت شویی در محل نیز در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

برای کثیف شدن موکت و از بین بردن لکه ها دیگر نگران نباشید زیرا مراحل آب گیری و خشک کردن موکت ها توسط دستگاه های خشک کن مخصوص انجام می شود و موکت شما مانند روز اول به شما داده می شود.

از مزیت های موکت شویی در محل میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • از تا شدن موکت جلوگیری می کند.
 • در روش نوین، شستشوی موکت با دقت بیشتری صورت میگیرد.
 • موجب صرفه جویی در زمان است.
 • برای شستشوی موکت، نیازی به جابجا کردن لوازم سنگین از جمله مبل، میز و … وجود ندارد.
 • روش شستشوی موکت در محل نسبت به روش های دیگر ارزان و مقرون بصرفه تر است.

مزایای قالیشویی بزرگراه نیایش تهران

از جمله مزیت های قالیشویی بزرگراه نیایش تهران موارد زیر است.

 • در قالیشویی بزرگراه نیایش تهران کلیه فرش‌ها قبل از مراحل شست‌وشو توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند و هر فرش متناسب با رنگ، الیاف، بافت، رنگ و نوع آلاینده با روش های خاص شست‌وشو می‌شود.
 • در هنگام شستشوی مبل و فرش کارشناسان با تجربه بر مراحل شستشو نظارت کامل دارند.
 • استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه های مدرن برای حفظ شدن الیاف و بافت کامل فرش
 • حمایت همه جانبه از مشتریان و رعایت حقوق آنها
 • دادن مشاوره های آنلاین و رایگان به تمام مشتریان و مراجعین حضوری
 • انجام دادن خدمات متنوع و با بالاترین کیفیت
 • مشتری مدار بودن قالیشویی بزرگراه نیایش تهران
 • پاسخگو بودن به تمام سوالات و نیازهای مشتریان به صورت اینترنتی و آنلاین
 • امکان ثبت شدن سفارشات شما به صورت اینترنتی
 • تلاش مجموعه برای بالا بردن امنیت در حفظ و نگهداری فرش های دستی و ماشینی
 • داشتن مجوز و تاییدیه از اتحادیه صنف قالیشویان تهران
 • خشکشویی فرش، مبل، موکت، خوشخواب و … با استفاده از جدیدترین دستگاه های 3 موتوره
 • ارائه دادن خدمات در منزل یا محل کار مشتریان
 • بعد از اتمام مراحل شستشوی فرش، برای جلوگیری از نشستن گرد و خاک و آلودگی بر روی فرش کاورکشی انجام می شود.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید