قالیشویی مخبری تهران

قالیشویی مخبری تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی مخبری تهران یکی از شعب قالیشویی تک شور واقع در غرب تهران می باشد این قالیشویی با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات زیادی از جمله شستشوی انواع فرش ، رفوگری ، رنگبرداری و لکه برداری ، ریشه زنی ، خشکشویی و … فعالیت می کند. این قالیشویی زیر مجموعه قالیشویی غرب تهران است.

همچنین تمامی اهالی ساکن در غرب تهران از جمله جنت آباد، کاشانی، شاهین، پونک، اشرفی، ستاری، باکری، سیمون بولیوار، شهرک غرب، صادقیه، کن، شهران، دهکده المپیک، کوهسار، بلوار عدل و … نیز می توانند از خدمات قالیشویی مخبری تهران نیز استفاده نمایند.

این قالیشویی با دقت بسیار زیاد و مدرن ترین تجهیزات و ابزارالات روز دنیا در پایین ترین مدت زمان ممکن سفارشات مشتریان خود را از شتسشوی فرش، موکت تا مبل و … انجام می دهد .

شماره تماس قالیشویی مخبری تهران

شماره تماس قالیشویی مخبری تهران 09122270931 و 02144151366 نیز می باشد. همکاران ما در مرکز تلفن قالیشویی مخبری تهران با صبوری تمام به تمامی سفارشات و سوالات شما  پاسخ می دهند و در کم ترین زمان ممکن با بهترین عملکرد اقدام به ثبت سفارش شما میکنند .

شماره تماس قالیشویی مخبری تهران
شماره تماس قالیشویی مخبری تهران

تمام مشتریان عزیز می توانند با سفارشات خود را با استفاده از تماس تلفنی با شماره های بالا ثبت و از کلیه خدمات قالیشویی مخبری تهران بهره مند شوند .

علاوه بر این برای کاربران آنلاین نیز این قالیشویی تدابیری اندیشیده است. آن ها نیز می توانند با مراجعه به سایت قالیشویی تک شور سفارش خود را به صورت آنلاین نیز ثبت نماید. در هر دو صورت ( تلفنی و آنلاین) سفارشات شما در سریعترین زمان ممکن پیگیری و آماده ارائه خدمات می شود.

همچنین این قالیشویی علاوه بر شستشوی قالی خدمات اعلاشویی و معمولی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و شما می تواند با تماس با شماره مذکور از کلیه خدمات عالی قالی شویی مخبری تهران بهره مند شوید .

همچنین قابل به ذکر است که در قالیشویی مخبری تهران از نیروها و افراد با تجربه در این حوزه برای شستشوی انواع متفاوت فرش ، قالی  و موکت کمک گرفته می شود تا دقت کار و شستشو افزایش یابد زیرا حضور افراد با تجربه و مجرب می تواند باعث بهبود کیفیت کار و همچنین باعث اطمینان خاطر از کار می شود.

هزینه قالیشویی مخبری تهران

هزینه قالیشویی مخبری تهران بر چه اساس محاسبه می شود؟ قیمت قالیشویی و استفاده از خدمات قالیشویی مخبری تهران بر اساس نرخ مصوب که توسط اتحادیه قالیشویان تهران به تصویب رسیده تعیین و دریافت می شود . قیمت شستشوی قالی و فرش در قالیشویی مخبری تهران بر اساس اندازه و ابعاد و تعداد شانه های فرش، نوع فرش( دستباف ، ماشینی و گل ابریشم ) ، مبل و موکت محاسبه میشود .

برخی عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالیشویی مخبری تهران به طور زیر می باشد :

 • اعلاشویی و شستشوی معمولی بر قیمت شستشو موثر میباشد .
 • ابعاد قالی، نوع قالی و جنس قالی بر قیمت خدمات موثر است .
 • همچنین ارائه خدمات لکه بری می تواند روی قیمت تاثیرگذار باشد .
 • در شستشوی مبل و مبلمان نیز عواملی همچون تعداد مبلمان و نوع روکش استفاده شده در آنها در محاسبه قیمت شستشو تاثیرگذار میباشد .
 • و در آخر خدماتی مانند عواملی مانند قلم زنی ، ریشه زنی و رفو فرش های قدیمی میتواند در تعیین قیمت تاثیر داشته باشد.
مطالعه ادامه مطلب!  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش

قالیشویی مخبری تهران برای رعایت نمودن حقوق مصرف کنندگان به همراه فاکتور، ضمانت نامه نیز ارسال می کند .

قالیشویی مخبری تهران این اطمینان خاطر را به شما می دهد که کلیه خدماتی که در این قالیشویی به شما ارائه می شود با نازلترین قیمت و به صرفه و با بالاترین کیفیت ممکن می باشدف به طوری که به عنوان قالیشویی ارزان غرب تهران شناخته می شود.

هزینه قالیشویی مخبری تهران

مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران

مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران به صورت تخصصی ارائه می شود. مبل شویی همانند شستشوی فرش ماشینی و دستباف و … یکی از خدمات است که قالیشویی مخبری تهران به شما ارائه می دهد . در مبل شویی مخبری تهران با استفاده از دستگاه های پیشرفته دنیا مبلمان ها بدون خیس و مرطوب شدن فوم مبل چوبی شسته می شود .

خدماتی که برای مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران به شما ارائه می شود از قرار زیر می باشد :

 • آراستگی ظاهری : تمیز بودن در هرکاری بسیار حائز اهمیت می باشد. یعنی مشتری در هر شرایطی که باشد به ظاهر سرویس کاران و بوی خوب آنها دقت می کند. سرویس کاران همیشه باید از لباس های فرم و یا لباس های تر و تمیز برای رفتن به خانه مشتری را انتخاب کنند. اگر هر سرویس کاری برای انجام خدمات مبل شویی با ظاهری آراسته  و تمیز حاظر شود مطمعنن مشتری او را فراموش نخواهد کرد  .
 • کیفیت: کیفیت بالا ترین و مهم ترین فاکتوری است که مبل شویی ها در منزل باید رعایت کنند. اگر به هر دلیلی سرویس کار خدمات خود را به نحو احسن انجام دهد بی شک نام آن شرکت در ذهن مشتری مجسم م ی شود و برای همیشه ماندگار می ماند .
 • شامپو: بسیاری از شرکت ها برای این که بتوانند مبلغ بسیار ناچیز دیگر را از شامپو ها به جیب بزننند از شامپو های ایرانی استفاده می کنند. البته قیمت شامپو های خارجی یک مقدار تفاوت زیادی با ایرانی ها دارد . و هم چنین از لحاظ قیمتی هم برای سرویس کاران بسیار خوب است و به راحتی می توانند دو برابر قیمت ایرانی را از مشتری بگیرند. که هم مبل ها با کیفیت تر شست و شو می شوند و هم ظاهر مبلمان بسیار براق تر و شفاف تر می شوند. که در اصل مشتری این کیفیت را از سرویس کاران انتظار دارد . اما اگر در ابتدای کار برای مشتری این شامپو ها را توضیح دهند بسیار خوب است .

مراحل مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران

مراحل مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران به شرح زیر است:

1- ابتدا افراد مجرب و حرفه ای به غبارروبی و گردگیری مبل می پردازند که این کار باید در ابتدا انجام شود در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی را در مراحل آینده به وجود آورد .

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی یافت آباد تهران | 02144151366

2- ماده شوینده کاملا استاندار توسط افراد با تجربه نسبت به مبل شما آماده می کنند . این نکته هم قابل اهمیت میباشد که محلول هایی که ما استفاده می کنیم کاملا با مبل هم پوشانی دارد.

3- افراد ما با دستگاه های پیشرفته و مجهز ترین فرچه ها و برس ها شروع به شستشوی مبل شما می کنند .

4- با استفاده از ابزارالات مکش ، مایعات و کف موجود در مبل را به درون خود می کشند ( اگر این مایعات درون مبل شما باقی بمانند به مرور زمان باعث پوسیدگی و خرابی مبل می شود ) .

مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران
مبل شویی در قالیشویی مخبری تهران

خشکشویی خوشخواب در محل مخبری تهران

خشکشویی خوشخواب در محل مخبری تهران یکی دیگر از خدمات قالیشویی مخبری تهران می باشد . خشکشویی تشک یک نفره ، دونفره و کودکانه با استفاده از تیم با تجربه و کار بلد ما توسط بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های موجود و توسط با کیفیت ترین مواد انجام میشود.

مراحل شستشوی خوشخواب در مخبری تهران :

 • قبل از شستشو باید روکش ها و ملحفه ها از تشک جدا میشوند و توسط مواد با کیفیت شسته شده تا کثیفی ها و لکه های باقی مانده از روی آن پاک شوند .
 • سپس موادی که داخل دستگاه پولیشیری که دارای فرچه ها و برسر نرمی است ریخته میشود سپس شروع به کار دستگاه و چرخش فرچه ، به صورت همزمان با اسپری شدن مواد تشک را میشویند و این گونه مرحله شستشوی تشک انجام میشود.

در واقع عمل شستشوی تشک مشابه شستشوی مبلمان میباشد و این عمل تا زمانی که تشک به بهترین حالت تمیز و پاکیزه نشود ادامه خواهد داشت.

 • در مرحله آخر که مرحله آبگیری میباشد با استفاده از مکنده های مجهز و صنعتی به شدت قدرتمند مایعات و کف موجود و باقی مانده بر سطح  تشک کاملا جذب و می شود اما کاملا خشک نمی شود .

مزایای قالیشویی مخبری تهران

مزایای قالیشویی مخبری تهران را در این بخش برای شما شرح می دهیم :

 • استفاده و بهره بری از نیرو های کاملا ماهر و با تجربه برای شستشو انواع مختلف قالی ، فرش ، موکت و مبل در قالیشویی مخبری تهران
 • بهره بردای از دستگاه های خشکشوی کاملا پیشرفته ( این دستگاه ها شامل خشک کن سه موتوره می باشند و مکش و جذب بسیار خوبی دارند و چرک را به  خوبی از بین می برد ) برای خشک کردن.
 • استفاده از مواد شوینده کاملا استاندارد و با کیفیت جهت شستشو انواع فرش و مبل .
 • انجام فرایند کاور کشی با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین ابزارالات بعد از شستشو و خشکشویی برای جلوگیری از آلوده شدن مجدد فرش ها و موکت ها .
 • استفاده از بروزترین دستگاه های پیشرفته برای شستشوی انواع قالی و مبل بدون آسیب رساندن به بافت مبل و فرش .
 • لکه زدایی فرش با استفاده از عالی ترین مواد شوینده و همچنین استفاده از نیرو های متخصص برای از بین بردن لکه های فرش ، موکت و خوشخواب .
 • استفاده کردن از نیروهای با تجربه و ماهر برای شستشوی انواع مختلف تابلو فرش های حساس و گران قیمت .
 • در دسترس بودن به سادگی در تمامی نقاط تهران .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *