قالیشویی بلوار لاله تهران

قالیشویی بلوار لاله تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی بلوار لاله تهران یکی از شعبه های غربی در قالیشویی تک شور می باشد در این قالیشویی از خدماتی چون شستشوی انواع فرشهای دستباف و ماشینی و گل ابریشم و موکت، انواع مبلمان اداری یا منزل، صندلی ماشین، خوشخواب و … با بالاترین کیفیت و بصورت تخصصی و تضمین شده ارائه می شود. این قالیشویی یکی دیگر از زیر مجموعه های قالیشویی غرب تهران است.

همچنین ساکنین محلات غربی تهران از جمله جنت آباد، شاهین، مخبری، سازمان آب، کاشانی، ستاری، اشرفی، شهران، کن، صادقیه، دهکده المپیک، سیمون بولیوار، ایرانپارس، یافت آباد، جاده مخصوص، ستارخان، جناح، طرشت، باکری، استاد معین و … می توانند از خدمات قالیشویی بلوار لاله تهران بهره مند شوند.

انتخاب درست قالیشویی، یک ضمانت عالی و مهم برای شستشوی فرش های شماست. در زمان حاضر، قالیشویی های بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند اما تمایزی که قالیشویی بلوار لاله تهران با سایر قالیشویی ها دارد در استفاده از تکنیک های جدید و استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد. 

شماره تماس قالیشویی بلوار لاله تهران

شماره تماس قالیشویی بلوار لاله تهران ۰۲۱۴۴۱۵۱۳۶۶ و 09122270931  است. با شماره گیری شماره های مربوطه، همکاران در مجموعه سفارشات شما را دریافت نموده و کارشناسان را برای ارائه دادن خدمات به محل اعزام می نمایند.

شماره تماس قالیشویی بلوار لاله تهران
شماره تماس قالیشویی بلوار لاله تهران

یکی دیگر از روش های برقرای ارتباط با قالیشویی تک شور تهران، مراجعه به سایت اینترنتی این قالیشویی در اینترنت است. مشتریان بعد از وارد شدن به سایت می توانند فرم ثبت سفارش آنلاین را پر نموده و اطلاعات خود را در آن ثبت کنند.

همکاران ما در قالیشویی بلوار لاله تهران سفارشات شما را دریافت نموده و پیگیری های لازم را در اسرع وقت انجام می دهند. بنابراین نگران دریافت سفارشات خود نباشید چرا که پرسنل مسئولیت پذیر قالیشویی تک شور در تمام ساعات پاسخگوی نیازهای مشتریان عزیز می باشند. تمام مراحل کار از ثبت سفارش تا تحویل سفارشات با نهایت دقت و به موقع به همشهریان عزیز ارائه می شود.

در صورت داشتن سوال و راهنمایی لازم در خصوص خدمات قالیشویی تک شور می توانید با شماره های درج شده در سایت اینترنتی تماس حاصل نموده تا همکاران ما به شما مشاوره های رایگان ارائه دهند.

این قالیشویی صداقت را شرط اصلی برای ارائه دادن خدمات بهتر و بیشتر به هموطنان قرار داده است. قالیشویی بلوار لاله تهران به شما این نوید را می دهد که پرسنل ما در مجموعه تمام سعی و تلاش خود را می نمایند تا شستشوی فرش های شما با نهایت دقت و سلامت به هموطنان تحویل داده شوند.  

هزینه قالیشویی بلوار لاله تهران

هزینه قالیشویی بلوار لاله تهران به گونه ای است که این مرکز را به عنوان قالیشویی ارزان در منطقه می شناسند چرا که از منصفانه ترین قیمت ها و زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران قیمت قالیشویی تعیین می شود. بنابراین با اطمینان از قیمت قالیشویی می توانید کالاهای خود را به قالیشویی بلوار لاله تهران بسپارید.

هزینه قالیشویی بلوار لاله تهران
هزینه قالیشویی بلوار لاله تهران

عوامل تعیین کننده بر قیمت گذاری کالاهای شما براساس موارد مختلف متفاوت می باشد. برای برآورد هزینه شستشوی فرش، عوامل تعیین کننده آن میزان آلودگی، تعداد فرش، اندازه و تعداد شانه های فرش است. در خصوص شستشوی، با توجه به درخواست مشتری مبنی بر شستشوی معمولی یا اعلاشویی نیز بر قیمت نهایی اثر گذار است.

مطالعه ادامه مطلب!  7 روش پاک کردن لکه چسب از فرش

در زمینه شستشوی مبلمان نیز، عواملی مانند جنس مبل، تعداد مبل، نوع و میزان آلودگی در تعیین قیمت مبل تآثیرگذار است. برای شستشوی موکت ها عوامل تعیین کننده در قیمت، جنس موکت و طول آن، میزان آلودگی بر میزان هزینه موکت اثر مستقیم دارد.

در زمینه تعمیرات هم مخصوصاً تابلو فرش ها، پوسیدگی تابلو فرش و میزان آسیب دیدگی در ابتدای امر توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد. قالیشویی بلوار لاله تهران همواره سعی خود را نموده تا بتواند خدمات بیشتر و بهتری هم از لحاظ قیمت و بالا بودن کیفیت به همشهریان ارائه دهد. از این حیث این قالیشویی از لحاظ قیمتی یکی از منصفانه ترین قالیشویی ها در تهران می باشد.

مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران

مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران یکی از خدمات مهم در این مرکز است. به جرات می توان گفت استفاده از روش های گذشته بهترین کار برای شستشوی مبلمان نخواهد بود، زیرا هم به میزان زیادی آب مصرف می شود و دیگر اینکه با استفاده از شوینده های نامناسب ممکن است به مبلمان منزل خسارت وارد شود.

بنابراین برای شستشوی مبلمان منزل خود می توانید از خدمات قالیشویی های معتبر و مجاز مانند مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران استفاده کنید.

در این قالیشویی شستشوی مبلمان با استفاده از تکنیک های جدید و با دستگاه های تمام اتوماتیک مبلشویی شسته و بدون وارد شدن کوچترین آسیب به مبلمان شما و با بالاترین کیفیت انجام می شود.

مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران
مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران

 هموطنان عزیز می توانند با ثبت کردن سفارش بصورت آنلاین در سایت قالیشویی تک شور، برای مبل شویی مبلمان خود اقدام نمایند و از کلیه خدمات این مجموعه بهره مند گردند.

در هر زمانی از شبانه روز کافیست به سایت قالیشویی تک شور مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس مخصوص اعزام شود.هموطنان گرامی توجه داشته باشید که خدمات آنلاین قالیشویی تک شور از جمله مبل شویی، قالیشویی، خشکشویی و ارائه سایر خدمات ما در سراسر تهران صورت می گیرد.

مبل شویی در قالیشویی بلوار لاله تهران در شعبه غربی قالیشویی تک شور است، علاوه بر آن قالیشویی تک شور شعبه های زیادی در سراسر تهران دارد که آماده ارائه بهترین خدمات به همشهریان عزیز می باشد.   

خشکشویی خوشخواب در محل بلوار لاله تهران

خشکشویی خوشخواب در محل بلوار لاله تهران با رعایت اصول و قواعد به شما کمک می کند تا با خیال راحت بتوانید خوابی خوش و بدون دغدغه و نگرانی را تجربه کنید.

خشکشویی خوشخواب در محل بلوار لاله تهران، از نوین ترین دستگاه های خشکشویی برای خشکشویی خوشخواب شما استفاده کرده تا بتواند این خدمت بزرگ را در راستای سلامتی و تندرستی مشتریان ارائه نماید. ارائه کردن این خدمات در محل شما و بدون فرستادن خوشخواب به کارخانه انجام می شود.

مراحل شستشو و خشکشویی خوشخواب توسط کارشناسان با تجربه در این زمینه و استفاده از ماشین های مخصوص و شامپوی تگزا انجام می شود. این نکته را هم باید خاطر نشان کرد که خشکشویی در محل شما بدون نیاز به آب و هیچگونه آب ریزی صورت می گیرد.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی دروس تهران | 02122176291

همچنین با استفاده نمودن از دستگاه های مختص اینکار که مجهز به انواع فرچه هاست؛ تمام زوایا و قسمت های خوشخواب تمیز شده و استفاده از مواد شوینده متناسب عطر دلپذیری به خوشخواب داده می شود.

اگر زمان و وقت کافی برای خشکشویی خوشخواب خود ندارید، فقط کافیست سفارش خود را در سایت قالیشویی تک شور، برای خشکشویی خوشخواب خود ثبت کنید تا مراحل شستشو و خشکشویی خوشخواب شما در منزل و توسط دستگاه های خشکشویی خوشخواب و در کوتاه ترین زمان ممکن، شسته شود.

موکت شویی و قالی شویی در بلوار لاله تهران

موکت شویی و قالی شویی در بلوار لاله تهران به صورت کاملا ویژه و منحصر به فرد در این مرکز ارائه می شود. شستشوی فرش در هر خانه ای یکی از دغدغه های هر خانواده ای می باشد و همه افراد از داشتن فرش های پاکیزه لذت می برند، اما شستشوی اصولی فرش بر پایه قواعدی است.

همچنین امکان شستشوی فرش در منزل، کاری بس دشوار است. به همین علت بهترین راه برای شستشوی این کالای ارزشمند، سپردن آنها به قالیشویی های معتبر و مدرن می باشد.

موکت شویی و قالی شویی بلوار لاله تهران
موکت شویی و قالی شویی بلوار لاله تهران

اما برای آن که بتوانید با خیال راحت فرش های خود را به قالیشویی بسپارید باید از معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید. پیشنهادی که ما به هموطنان عزیز می کنیم، استفاده از خدمات موکت شویی و قالیشویی در بلوار لاله تهران است که یکی از شعب غربی قالیشویی تک شور در تهران می باشد. از موکت به عنوان یک کفپوش قدیمی در بسیاری از اماکن عمومی، ادارات، منازل و … یاد می شود.

همچنین از این کفپوش در منزل و مکان های عمومی استفاده می شود، به همین خاطر برای آسایش حال هموطنان خدمات موکت شویی و قالی شویی در بلوار لاله تهران در محل وجود دارد. زیرا جابجایی موکت ها با توجه به ابعاد آن برای سپردن به قالیشویی، کار بسیار دشواری است. از این حیث، پیدا نمودن یک قالیشویی که دارای تجهیزات جدید برای شستشوی موکت در محل باشد همواره یکی از دغدغه های افراد بوده است.

مزایای قالیشویی بلوار لاله تهران

مزایای قالیشویی بلوار لاله تهران بخاطر استفاده از تجهیزات روز دنیا و با استفاده از روش های مدرن صورن میگیرد.

مزیت های این قالیشویی به شرح زیر می باشد:

 • ارائه دادن خدمات خشکشویی و موکت شویی در محل کار و منزل
 • ارائه دادن خدمات سرویس حمل و نقل به هموطنان
 • تحویل گرفتن و تحول دادن کالای شما از درب منزل
 • نظارت مستقیم کارشناسان بر مراحل شستشوی فرش به منظور بالا بردن کیفیت خدمات به مشتریان
 • بررسی نمودن فرش ها توسط همکاران خبره ما در این مجموعه برای مشخص کردن شوینده های مصرفی و نوع دستگاه
 • سرعت بالای کار در قالیشویی به علت استفاده از دستگاه های نوین و تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش
 • بعد از تمام شدن مراحل شستشوی فرش برای جلوگیری از تا شدن فرش، مرحله لول کردن فرش در قالیشویی بلوار لاله تهران صورت میگیرد.
 • برای جلوگیری از آلودگی مجدد فرش ها و ننشستن گرد و خاک بر روی فرش، بعد از پایان شستشو کاورکشی فرش انجام می شود.
 • استفاده نمودن از شوینده های استاندارد با فرمول های خاص برای فرش و موکت با توجه به نوع آلاینده
 • ارائه دادن خدمات با کیفیت و متنوع و با قیمت منصفانه
 • دارا بودن مجوز قانونی  از اتحادیه صنف قالیشویی تهران
 • وجود شعبه های مختلف قالیشویی تک شور در تمام نقاط تهران برای راحتی مشتریان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *