قالیشویی امام زاده حسن تهران

قالیشویی امام زاده حسن تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی امام زاده حسن تهران یکی از شعب قالیشویی تک شور در جنوب تهران است. در قالیشویی امام زاده حسن تهران خدماتی از جمله شستشوی فرش، مبل شویی، لکه بری فرش، ترمیم فرش، شستشوی موکت و … به همشهریان عزیز تهرانی که ساکن جنوب هستند ارائه می شود. قالیشویی امام زاده حسن تهران یک از شعب قالیشویی جنوب تهران نیز می باشد.

علاوه بر این کلیه ساکنین جنوبی تهران از جمله بریانک،شوش، هاشمی، مولوی، منیریه، جوادیه، شمشیری، مهرآباد، فلاح، خزانه، بازار تهران، یافت آباد، شهرری و … می توانند از خدمات قالیشویی امام زاده حسن تهران استفاده نمایند.

در دنیای امروز که با پیشرفت تکنولوژی همراه است، استفاده کردن از روش های قدیمی برای شستشوی فرش ها دیگر پاسخگوی نیاز مشتریان نیست، لذا قالیشویی امام زاده حسن تهران با استفاده کردن از خدمات و روش های جدید برای شستشوی موکت، فرش، مبل توانسته است به یکی از بهترین قالیشویی ها در جنوب تهران به شهرت برسد.

شماره تماس قالیشویی امام زاده حسن تهران

شماره تماس قالیشویی امام زاده حسن تهران 02155417480 و 09122270931 می باشد. از دیگر امکانات قالیشویی امام زاده حسن تهران برای ارتباط هر چه بهتر با مشتریان خود ایجاد سایت برای کابران اینترنتی و آنلاین است.

برای ثبت سفارش خود در قالیشویی تک شور می توانید با استفاده از شماره های ذکر شده یا به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین در سایت اقدام کنید. همکاران ما در قالیشویی تک شور در سریعترین زمان ممکن، درخواست شما را پیگیری می کنند و خدمات مربوطه را به بهترین شکل ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه می دهند.

مشتریان عزیز می توانند با سر زدن به سایت قالیشویی تک شور فرم سفارش درخواست خود را به صورت آنلاین پر نموده و همچنین در صورت داشتن سوال در زمینه قالیشویی، از همکاران این مجموعه بپرسند.

بعد از اینکه سفارشات شما بصورت آنلاین در سایت ثبت شد؛ نوبت به بررسی سفارشات شما مشتریان عزیز می رسد و نیروهای ما برای تحویل فرش به محل کار یا درب منزلتان اعزام می شوند.

 • علاوه بر این کلیه خدمات ارائه شده در قالیشویی شوش تهران نیز برای همشهریان در جنوب تهران قابل دسترس می باشد.
شماره تماس قالیشویی امام زاده حسن تهران
شماره تماس قالیشویی امام زاده حسن تهران

مشتریان عزیز برای ثبت کردن سفارشات خود در سایت قالیشویی تک شور باید به این نکته توجه نمایند؛ اطلاعات و درخواست خود را به صورت صحیح در سامانه وارد کنند تا در روند انجام کار اختلالی بوجود نیاید.  

هزینه قالیشویی امام زاده حسن تهران

هزینه قالیشویی امام زاده حسن تهران براساس نرخ مصوب توسط اتحادیه صنف قالیشویی مشخص می شود. قالیشویی امام زاده حسن تهران همواره نهایت تلاش خود را نموده تا بتواند بهترین خدمات خود را با عادلانه ترین قیمت ها در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

قیمت قالیشویی امام زاده حسن تهران برای شستشوی فرش، موکت، مبل با توجه به میزان آلودگی و تعداد کالاها و … بستگی دارد. برای شستن موکت ها، هزینه آن براساس طول موکت و میزان آلودگی تعیین می شود.

هزینه قالیشویی امام زاده حسن تهران
هزینه قالیشویی امام زاده حسن تهران

در قسمت مربوط به تعمیر و رفوی فرش هم هزینه برحسب مقدار آسیب دیدگی فرش مشخص می شود. از وظایف مجموعه قالیشویی تک شور، بعد از اینکه مشتری سفارش خود را چه به صورت تلفنی یا اینترنتی در سایت ثبت نمود؛ بررسی هزینه نهایی سفارش است.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی سعدآباد تهران |02122176291

هزینه قالیشویی امام زاده حسن تهران نسبت به سایر قالیشویی های تهران ارزانتر است به طوری که به عنوان یک قالیشویی ارزان در جنوب شناخته می شود و قالیشویی تک شور همواره به این نکته توجه داشته است تا بتواند عادلانه ترین و منصفانه ترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای اطلاع از هزینه های شستشوی فرش، موکت، مبل می توانید با پشتیبان سایت تماس حاصل نموده و یا از شماره های مندرج در سایت قالیشویی استفاده نمایید.

مبل شویی در محل امام زاده حسن تهران

مبل شویی در محل امام زاده حسن تهران چگونه انجام می شود ؟ مبل شویی در قالیشویی امام زاده حسن تهران یکی از محبوترین درخواست های مشتریان در قالیشویی تک شور، است. قالیشویی امام زاده حسن تهران یکی از بهترین شعب قالیشویی در جنوب تهران است که انواع خدمات مبل شویی در این مجموعه انجام می گیرد.

خدمات مبل شویی در قالیشویی امام زاده حسن تهران با استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه های روز دنیا و استفاده کردن از بهترین متریال برای شوینده ها صورت میگیرد.

خدمات مبل شویی در قالیشویی امام زاده حسن تهران شامل کلیه خدمات شستن انواع مدل مبل، مبل های استیل، مبل پارچه ای، مبل چرمی در قالیشویی تک شور انجام می شود. مشتریان گرامی میتوانند با اطمینان کامل کالاهای گرانبهای خود را به قالیشویی امام زاده حسن تهران بسپارند.

در قالیشویی امام زاده حسن تهران، شستشوی مبل، فرش با نهایت دقت و بالاترین کیفیت و بدون کوچکترین آسیب دیدگی صورت میگیرد. یکی از برجسته ترین مزیت های قالیشویی تک شور نسبت به سایر قالیشویی ها؛ داشتن شعبه های مختلف در مناطق تهران است.  

در قالیشویی امام زاده حسن تهران از نیروهای آموزش دیده و ماهر برای تمام خدمات شسشوی فرش، مبل شویی، لکه بری، شستشوی موکت، تعمیر و رفوی فرش استفاده می شود. 

مبل شویی مبلمان اداری یا خانگی خود را به تیم برجسته و متخصص قالیشویی تک شور بسپارید.

مبل شویی در محل امام زاده حسن تهران
مبل شویی در محل امام زاده حسن تهران

خشکشویی خوشخواب در محل امام زاده حسن تهران

از جمله وسیله های مهم برای نظافت منزل، شستن خوشخواب و بالشت است که با روش قدیمی قابل شستشو نبوده و بخوبی تمیز نمی شود و امکان وارد شدن میکروب به درون آن وجود دارد. لذا مشتریان عزیز می توانند مراحل شستشو و خشکشویی خوشخواب خود را به مجموعه خشکشویی خوشخواب در محل امام زاده حسن تهران بسپارند.

خشکشویی خوشخواب در محل امام زاده حسن تهران با دستگاه های پیشرفته و دارای 3 موتور خشک کن صورت می گیرد.

 • مراحل شستشوی بالشت و خوشخواب
 • خشکشویی خوشخواب
 • خشکشویی مبل
 • شستشوی فرش و تابلو فرش
 • شستشوی انواع پشتی و کوسن مبل
 • ارائه کلیه خدمات لکه بری و خشکشویی در محل کار و منزل مشتری
 • تمیز نمودن سطح خوشخواب از هر گونه آلاینده ها با استفاده از بهترین شوینده ها  
 • خشکشویی تابلو فرش

برای شستشو و خشکشویی خوشخواب خود با مجموعه قالیشویی تک شور در تماس باشید.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی بلوار کاوه تهران | 02122176291

خشکشویی خوشخواب بصورت کاملاً استاندارد و با استفاده از دستگاه های مدرن و با کیفیت بالا در خشکشویی خوشخواب در امام زاده حسن تهران انجام می شود.

هموطنان عزیز خانی آباد نو، بازار تهران، شهر ری، شهرک رسالت،یافت آباد، خزانه و … در جنوب تهران با مراجعه به شعبه ی جنوبی قالیشویی تک شور می توانند از خدمات این مجموعه بهره ببرند.

موکت شویی و قالی شویی در امام زاده حسن تهران

در دنیای مدرن امروزی و با پیشرفت تکنولوژی و با روی کار آمدن قالیشویی های آنلاین، قالیشویی در کارگاه های قالیشویی و با دستگاه های مختص این کار و شوینده های مخصوص فرش شستشو می شود که از جمله مزیت های این روش پاکیزگی، حفظ شدن نرمی و لطافت فرش، حفظ شدگی رنگ و نقوش فرش است.  

موکت ها انواع مختلفی دارند مانند موکت کبریتی و … موکت ها در مساجد، نمازخانه و خانه مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از عواملی که موجب نشستن گرد و خاک بر روی موکت ها می شوند رفت و آمد است که باعث کثیف شدن و چرک مردگی در موکت ها می شود.

موکت شویی و قالیشویی امام زاده حسن تهران
موکت شویی و قالیشویی امام زاده حسن تهران

ارائه خدمات موکت شویی و قال شویی در امام زاده حسن تهران با استفاده از دستگاه های مختص اینکار، در محل کار و منزل صورت می گیرد.

موکت شویی و قالی شویی در امام زاده حسن تهران یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین شعب جنوبی قالیشویی تک شور است.

تمام خدمات لکه بری فرش و موکت با استفاده از بهترین شوینده ها و با کیفیت بالا و بدون گذاشتن کمترین اثری از لکه ها در موکت شویی و قالیشویی امام زاده حسن تهران انجام می شود.

برای آگاهی از چگونگی روند کار و آشنایی با سایر خدمات با قالیشویی تک شور تماس بگیرید.

مزایای قالیشویی امام زاده حسن تهران

مزایای قالیشویی امام زاده حسن تهران چیست؟ قالیشویی امام زاده حسن تهران از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته برای قالیشویی خود استفاده می کند. استفاده نمودن از روش های جدید در قالیشویی مزیت های زیادی برای مشتریان دارد.

از جمله مزایای قالیشویی امام زاده حسن تهران به شرح زیر است :

 • استفاده از شوینده های مخصوص موکت و فرش
 • استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده برای نظارت کامل بر انجام دادن مراحل شستشوی فرش
 • حفظ نرمی و لطافت فرش و جلوگیری از آسیب دیدگی فرش با شوینده های متناسب
 • بررسی نمودن فرش از لحاظ بافت، الیاف بکار رفته در آن برای مشخص کردن شوینده مرتبط با آن
 • پس از تمام شدن مراحل شستشوی فرش، فرش را لول میکنند تا از تا شدن و شکستگی فرش جلوگیری شود.
 • پشتیبانی کردن از مشتریان
 • امکان ثبت سفارشات مشتری به صورت اینترنتی
 • تحویل دادن سریع فرش بدون وقت اضافی
 • دارا بودن مجوزهای رسمی از اتحادیه صنف قالیشویی
 • بالا بودن سرعت انجام کار، کیفیت بالا و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا
 • به منظور جلوگیری از آلودگی فرش بعد از تمام شدن فرآیند شستشو، مرحله کاورکشی فرش انجام می شود.
 • ارائه دادن خدمات و قیمت منصفانه با توجه به بودجه مشتری
 • ارائه کردن خدمات به مشتریان در محل کار و محل زندگی
 • مشاوره رایگان به مشتریان     

1 دیدگاه

 • سلام خدمت شما، ببخشید قالیشویی تک شور خدمات خشکشویی خوشخواب رو انجام میده؟ یه راهنمایی میخواستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *