قالیشویی میدان فلسطین تهران

قالیشویی میدان فلسطین تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی میدان فلسطین تهران یکی دیگر از شعب مرکزی قالیشویی تک شور تهران می باشد. در این قالیشویی خدمات متنوع و بی نظیری از جمله شستشوی موکت و انواع فرش و تشک تخت، مبلمان و همچنین لکه بری و خشکشویی خوشخواب و … بصورت تضمینی و با بالاترین کیفیت انجام می شود. قالیشویی میدان فلسطین زیر مجموعه قالیشویی مرکز تهران است.

ساکنان مناطق تخت طاووس، بهار شیرازی، سهروردی، آذربایجان، استانبول، جلفا، امیرآباد، زرتشت، امیرآباد، آرژانتین، خیابان آپادانا، لاله زار، توپخانه، نادری، خواجه عبدالله، استانبول، یوسف آباد، جمهوری، باغ صبا، عباس آباد، توحید، فاطمی، بهجت آباد، تخت جمشید می توانند از خدمات قالیشویی میدان فلسطین تهران استفاده کنند.

قالیشویی میدان فلسطین تهران با تجربه چندین ساله و با بهره مندی از کارشناسان خبره و استفاده از دستگاه های پیشرفته در این زمینه توانسته است؛ بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به هموطنان عزیز ارائه دهد.

شماره تماس قالیشویی میدان فلسطین تهران

شماره تماس قالیشویی میدان فلسطین تهران 02144151366 و 09122270931 می باشد. برای ثبت نمودن سفارشات خود در این قالیشویی می توانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمائید تا کارشناسان ما سایر مراحل ثبت سفارشات شما را پیگیری نموده و همکاران را به محل مورد نظر اعزام نمایند.

شماره تماس قالیشویی میدان فلسطین تهران

شماره تماس قالیشویی میدان فلسطین تهران

در قالیشویی میدان فلسطین تهران با روش های دیگری چون روش اینترنتی نیز می توانید درخواست خود را ثبت کنید. همشهریان عزیزی که تمایل به ثبت کردن سفارشات خود بصورت اینترنتی را دارند، می توانند با مراجعه به وبسایت قالیشویی تک شور علاوه بر ثبت سفارشات خود از راهنمایی و مشاوره های کارشناسان باتجربه در این زمینه بهره ببرند.

پس از ثبت سفارشات شما چه بصورت اینترنتی یا تلفنی ، برای پیگیری روند کار شما همکاران ما سفارشات را دریافت نموده و با بررسی های تخصصی بر کالایتان، کارشناسان مربوطه را برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر در اسرع وقت به محل اعزام می نمایند.

سفارشات مشتریان گرامی در قالیشویی میدان فلسطین تهران توسط کارشناسان ثبت شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به سفارشات شما رسیدگی خواهد شد، بنابراین می توانید با خیال راحت کالای ارزشمند خود را به قالیشویی میدان فلسطین تهران بسپارید. 

علاوه بر این کلیه خدمات شستوی فرش و … نیز در قالیشویی یوسف آباد تهران نیز ارائه می شود.

سرعت بالای روند کار، شستشو با نهایت دقت و با حفظ رنگ و طرح کالای شما یکی دیگر از ویژگی های برجسته این قالیشویی می باشد.

هزینه قالیشویی میدان فلسطین تهران

هزینه قالیشویی میدان فلسطین تهران با توجه به نرخ تایید شده زیر نظر صنف قالیشویان تهران تعیین می شود. بنابراین نگران قیمت قالیشویی نباشید، چرا که این قالیشویی تمام تلاش خود را نموده است تا بتواند عادلانه ترین قیمت ها را به مشتریان ارائه دهد.

هزینه قالیشویی میدان فلسطین تهران

هزینه قالیشویی میدان فلسطین تهران

عوامل تعیین کننده بر قیمت شستشوی فرش مواردی چون نوع فرش اعم از (گل ابریشم، ماشینی، دستباف)، تعداد شانه ی فرش، ابعاد فرش می باشد. برای شستشوی فرش عامل نهایی بعدی که در قیمت شستشوی فرش موثر است، خدمات اعلاشویی یا شستشوی معمولی فرش می باشد.

هزینه شستشوی موکت هم براساس جنس موکت، ابعاد آن، لکه بری مشخص می شود. برای شستشوی مبلمان نیز، تعداد مبلمان و نوع روکش بر قیمت اثرگذار است.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی الهیه تهران | 02122176291

در قالیشویی میدان فلسطین تهران، خدمات رفوی فرش و ترمیم فرش مانند قلم زنی، ریشه زنی و … بر میزان قیمت نهایی تآثیر گذار است.  

برای شست و شو و خشکشویی تمامی خدماتی که قالیشویی ارائه می دهد قیمت ها با توجه به نوع و جنس آن فرش یا موکت متفاوت می باشد. حتما در هنگام ثبت سفارش به موارد ذکر شده در بالا توجه بفرمایید.

قالیشویی میدان فلسطین تهران به عنوان یک قالیشویی ارزان نسبت به سایر قالیشویی های تهران می باشد. این قالیشویی همواره تمام سعی خود را نموده تا بتواند بهترین خدمات را با کمترین قیمت ها به همشهریان عزیز ارائه دهد.

مبل شویی در قالیشویی میدان فلسطین تهران

مبل شویی در قالیشویی میدان فلسطین تهران یکی از خدمات ممتاز در این قالیشویی است. در عصر حاضر برای پاکیزه نگه داشتن مبلمان منزل از هر گونه کثیفی و آلودگی، بر روی آنها از روکش های مبل و یا پارچه استفاده می کنند، زیرا یکی از نگرانی های بیشمار کدبانوهای منزل چرک مردگی و ایجاد لک بر روی مبلمان آنهاست.

مبل شویی در قالیشویی میدان فلسطین تهران

مبل شویی در قالیشویی میدان فلسطین تهران

اکثر افراد برای شستشوی مبلمان منزل خود از شیوه های مختلفی استفاده می کنند. در روش سنتی برای شستشوی این کالای گرانقیمت از شوینده های مبل استفاده می شود. اما همانطور که می دانید، برای شستشوی مبلمان باید از روش ها و اصول استاندارد بهره گرفت؛ چرا که نداشتن اطلاعات کامل در این زمینه میتواند موجب آسیب به مبلمان شود.

پیشنهادی که ما به همشهریان عزیز می کنیم استفاده از خدمات مبل شویی در قالیشویی میدان فلسطین تهران است. این قالیشویی یکی از شعب مرکزی قالیشویی تک شور است و افراد متخصص و کارکشته را برای انجام دادن خدمات مبل شویی جذب می کند.

در این قالیشویی ارائه خدمات مبل شویی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می شود. این دستگاه ها یک مکنده عالی برای جذب آلودگی و از بین بردن آنها دارند. دستگاه های مبل شویی مجهز به سیستم های گرمایشی هستند و یک کمپرسور برای ایجاد کف نیز دارند که همین کف از نفوذ آب به درون مبل جلوگیری بعمل می آورد. 

شستشوی مبل با استفاده از دستگاه بهترین روش برای شستشوی مبل با مواد شوینده است؛ زیرا با استفاده از دستگاه مبل شویی دیگر نیازی به جابجایی مبلمان منزل نیست.     

خشکشویی خوشخواب در محل میدان فلسطین تهران

خشکشویی خوشخواب در محل میدان فلسطین تهران نیز در این مرکز با تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد. یکی از وسایل منزل که نظافت آن خیلی مهم است تشک خوشخواب است. شستشوی تشک خوشخواب یک نفره یا دونفره در منزل کار ساده ای نیست علاوه بر آن؛ امکان تمیز نمودن مطمئن آن نیز وجود ندارد چون شستشو و خشکشویی خوشخواب باید براساس اصول و قواعدی انجام شود که این کار هر کسی نیست.

بنابراین برای خشکشویی خوشخواب باید آنها را به قالیشویی های معتبر سپرد تا بتوانند به بهترین صورت ممکن اینکار را انجام دهند. قالیشویی میدان فلسطین تهران میدان فلسطین تهران همواره تمام تلاش خود را نموده تا بتواند بهترین خدمات را در در زمینه ی خشکشویی خوشخواب در محل به همشهریان گرامی ارائه دهد.  

یکی از اصلی ترین مزیت های خشکشویی مرتب خوشخواب، حفظ سلامتی افراد است. همانطور که می دانید، روزانه بدن ما در حال عرق کردن هست و آلودگی هایی که از محیط اطراف جذب لباس می شوند میتوانند موجب بیماری شوند.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی پل صدر تهران | 02122176291

همچنین شستشوی خوشخواب در سلامتی ریه ها تآثیر بسزایی دارد. همانطور که می دانید، عوامل بیماری زا که در تشک وجود دارند میتوانند وارد ریه های ما شوند و موجب بیماری تنفسی شوند.

 بنابراین با شستشوی مرتب و منظم خوشخواب دیگر نگران سلامتی خود نباشید چرا که ما در مجموعه قالیشویی تک شور سلامتی شما را تضمین می کنیم. اعتماد شما به ما ضامن بهتر و بیشتر شدن کیفیت خدمات است.

موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران

موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران یکی از خدمات پر طرفدار در این مرکز می باشد. موکت ها و فرش ها در زیباتر بنظر رسیدن منزل نقش اساسی را ایفا می کنند به همین خاطر شما به عنوان یک خانم خانه دار باید بتوانید به خوبی از فرش و موکت خود مراقبت کنید و در صورت مشاهده آلودگی و لکه بر روی آنها، سریع اقدام به تمیز کردنشان بکنید.

موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران

موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران

چرا که اگر لکه ها بر روی فرش و موکت بمانند از بین بردن آنها به آسانی نیست و باید کار را به کاردان بسپارید. موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران با استفاده از دستگاه های مدرن و کارشناسان باتجربه خدمات قالیشویی را به هموطنان عزیز با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

همانطور که می دانید، یکی از عناصر حیاتی بدن آب است. بنابراین باید در مصرف آب صرفه جویی کنیم تا در معرض کم آبی قرار و کمبود آب قرار نگیریم. در قالیشویی میدان فلسطین تهران از مصرف بیش از حد آب جلوگیری می شود و به اندازه کافی از آب استفاده می کنند.

در این قالیشویی شستشوی فرش بصورت مراحل غبار روبی، آبکشی و خشک کردن فرش با استفاده از دستگاه های مدرن و تخصصی صورت میگیرد. شستشوی موکت و فرش با توجه به ظرافتی که دارند کاری بس دشوار است.

موکت شویی و قالی شویی در میدان فلسطین تهران با استفاده از تجهیزات مدرن در محل و با قیمت بسیار عالی و در کمترین زمان ممکن کالای شما را بدون کوچکترین آسیب و حفظ شدن رنگ و الیاف آنها به شما تحویل می دهند.

مزایای قالیشویی میدان فلسطین تهران

مزایای قالیشویی میدان فلسطین تهران به شرح زیر می باشد:

 • دارا بودن تاییدیه از اتحادیه صنف قالیشویان تهران
 • استفاده از کارشناسان باتجربه و ماهر برای نظارت بر روند اجرای کار
 • ارائه دادن خدمات در منزل یا محل کار مشتریان
 • دادن مشاوره و راهنمایی های رایگان درباره خدمات
 • بالا بودن سرعت اجرای کار و تحویل سفارشات مشتری در سریعترین زمان
 • استفاده از سرویس های حمل و نقل
 • مجهز بودن قالیشویی میدان فلسطین به دستگاه های پیشرفته و بروز برای شستشوی فرش
 • مرحله خشکشویی مبلمان، فرش، موکت، خوشخواب و … با استفاده از دستگاه های 3 موتوره
 • نظارت بر حفاظت از اموال نفیس و گرانبهای مشتریان
 • استفاده از مواد شوینده استاندارد برای شستشوی فرش، موکت و …
 • استفاده از دستگاه های مخصوص قالیشویی و استفاده از متریال مرغوب برای حفظ شدن رنگ و بافت موکت و فرش و مبل
 • حمایت و پشتیبانی همه جانبه از مشتریان
 • پس از تمام شدن مراحل شستشوی فرش و موکت برای جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی آنها؛ مرحله کاورکشی فرش انجام می شود. 
 • قالیشویی تک شور دارای شعب شمال، جنوب، غرب و شرق می باشد و مشتریان با توجه به شعبه خود می توانند به آسانی به قالیشویی مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *