قالیشویی پل مدیریت تهران

قالیشویی پل مدیریت تهران


به این مطلب تک شور امتیاز بدهید!

قالیشویی پل مدیریت تهران یکی از شعب قالیشویی تک شور در شمال تهران می باشد که خدمات بسیار متنوعی را از لحاظ کیفیت و هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد. خدمات قالیشویی پل مدیریت تهران عبارتند از: مبل شویی در محل، شستشوی انواع فرش، موکت، رفو و ترمیم فرش، شستشو و خشکشویی خوشخواب، لکه بری و … . این قالیشویی زیر مجموعه قالیشویی شمال تهران نیز می باشد.

علاوه بر این ساکنین مناطق شمالی تهران از جمله زعفرانیه، امانیه، اقدسیه، جردن، فرشته، اندرزگو، پاسداران، الهیه، بلوار افریقا، اختیاریه،احتشامیه، میرداماد، آجودانیه، سعادت آباد و … می توانند از خدمات قالیشویی پل مدیریت تهران بهره مند شوند.

در این قالیشویی با استفاده نمودن از کارشناسان خبره در این زمینه و کمک گرفتن از دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک، خدمات قالیشویی با کیفیت دوچندان به شما عزیزان ارائه می شود. قالیشویی پل مدیریت تهران یک گزینه خوب برای سپردن فرش هایتان به  این قالیشویی است.

شماره تماس قالیشویی پل مدیریت تهران

شماره تماس قالیشویی پل مدیریت تهران 02122176291 و 09122270931 می باشد و چنانچه تمایل دارید از راهنمایی های کارشناسان در مجموعه استفاده کنید، می توانید با شماره های ذکر شده، تماس بگیرید.

شماره تماس قالیشویی پل مدیریت تهران
شماره تماس قالیشویی پل مدیریت تهران

پس از شماره گیری با قالیشویی همکاران ما به سوالات شما در زمینه قالیشویی پاسخ می دهند و همچنین شما میتوانید سفارشات خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید تا در اسرع وقت سفارش شما مورد پیگیری قرار بگیرد.

روش دیگر برای ثبت سفارشات شما از طریق سایت قالیشویی تک شور می باشد. هموطنان عزیز می توانند با مراجعه کردن به صفحه ثبت سفارشات و پر نمودن فرم آنلاین درخواست خود را ثبت کنند، همکاران ما در مجموعه پس از ثبت شدن سفارشات شما، پیگیری های لازم را انجام می دهند و در سریعترین زمان ممکن همکاران قسمت مربوطه را برای انجام دادن خدمات به درب منزل اعزام می کنند.  

تمام مراحل کار با بررسی کارشناسان ما در مجموعه قالیشویی تک شور با نهایت دقت و سرعت رسیدگی می شود. در طی روند ثبت شفارشات شما چه بصورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری، تمام مراحل کار به موقع توسط کارشناسان پیگیری می شوند.  

زیرا همکاران مسئولیت پذیر ما در مجموعه به اندازه شما مشتریان عزیز به حساسیت سفارشات و پاسخ دهی سریع در این زمینه واقف هستند. اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و با هزینه عالی هستید، قالیشویی پل مدیریت تهران یک انتخاب بسیار عالی است.

هزینه قالیشویی پل مدیریت تهران

هزینه قالیشویی پل مدیریت تهران همانند سایر قالیشویی های معتبر بر اساس قیمت قالیشویی مصوب و تاییدیه قانونی زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران محاسبه می شود.

بنابراین هموطنان عزیز میتوانید به این قالیشویی اطمینان پیدا کنید. همچنین پس از ثبت نمودن سفارشات چه بصورت تلفنی یا آنلاین، اعلام هزینه های قالیشویی توسط همکاران به شما صورت میگیرد.

عواملی که بر هزینه شستشوی فرش تآثیرگذار است، نوع شستشوی فرش (شستشوی معمولی یا اعلاشویی)، تعداد شانه های فرش در قیمت نهایی شستشوی فرش اثرگذار است. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که شستشوی معمولی و اعلاشویی مطابق با نظر مشتری انجام می شود.

مطالعه ادامه مطلب!  5 روش پاک کردن لکه شیر از فرش

فرش های شما پس از تحویل دادن به قالیشویی تک شور از نظر میزان آلاینده ها و جنس مورد بررسی کارشناسانه قرار می گیرند؛ تا از شوینده های مختص آنها و دستگاه های مربوطه برای فرش های شما استفاده شود.

هزینه قالیشویی پل مدیریت تهران
هزینه قالیشویی پل مدیریت تهران

خدمات تعمیر و ترمیم فرش نیز بر پایه میزان پوسیدگی، آسیب دیدگی، پارگی تابلوفرش و فرش مورد بررسی قرار می گیرد. هزینه مربوط به شستشوی موکت و مبلمان نیز بر اساس جنس، تعداد و میزان آلاینده ها مشخص می شود.

قالیشویی پل مدیریت تهران یکی از شعب شمالی قالیشویی تک شور است که همواره تمام تلاش خود را نموده است تا رضایت مشتریان را با ارائه دادن خدمات بصورت قیمتی عادلانه به هموطنان ارائه دهد.

قالیشویی پل مدیریت تهران یکی از منصفانه ترین قالیشویی ها از لحاظ نرخ قیمتی در شهر تهران است. به طوری که به عنوان یک قالیشویی ارزان در منطقه شناخته می شود.

خدمات ارائه شده در قالیشویی پل مدیریت تهران با استفاده از دستگاه های مدرن و مکانیزه و کمک کارشناسان با تجربه جهت شستشوی قالی، فرش، مبلمان منزل یا اداری انجام می شود. همکاران ما در مجموعه قالیشویی تک شور همواره در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهند.

مبل شویی در قالیشویی پل مدیریت تهران

مبل شویی در قالیشویی پل مدیریت تهران بر اساس بهترین مواد شستشوی خارجی انجام می شود و برای مبل شویی منزل یا اداره خود یکی از بهترین روش ها سپردن آنها به یک مبل شویی معتبر و متخصص در این زمینه می باشد.

مبل شویی در قالیشویی پل مدیریت تهران
مبل شویی در قالیشویی پل مدیریت تهران

استفاده کردن از خدمات قالیشویی پل مدیریت تهران علاوه بر پاکیزه نمودن کامل مبلمان و فرش ها، این تضمین را به هموطنان عزیز میدهد که خدمات مبل شویی و شستشوی فرش ها با حفظ کامل رنگ و بافت فرش انجام می شود.

شرکت تخصصی قالیشویی تک شور که در زمینه مبل شویی در منزل فعالیت می کنند، با استفاده از دستگاه های اتوماتیک در مدت زمان کوتاه میتوانند مبلمان شما را به بهترین نحو شسته و خشک نمایند.

مبلشویی یکی از پردرخواست ترین خدمات در شعبه پل مدیریت تهران قالی شویی تک شور است. همانطور که می دانید روش شستشوی سنتی مبل با توجه به آپارتمانی شدن منزل و نبودن امکانات و فضای کافی دیگر امکان پذیر نیست، چرا که موجب هدر دادن آب می شود و زمان زیادی را نیز از شما می گیرد. بهترین راهکار در این زمینه سپردن مبلمان خود به مبل شویی در قالیشویی پل مدیریت تهران است.

خشکشویی خوشخواب در محل پل مدیریت تهران

خشکشویی خوشخواب در محل پل مدیریت تهران، یکی دیگر از خدمات این مرکز می باشد که این مرکز با استفاده از بهترین مواد شوینده مرغوب کار خشکشویی خوشخواب های شما را با کیفیت بالایی انجام می دهد.

قالیشویی پل مدیریت تهران یکی از شعب شمالی قالیشویی تک شور است که همواره تمام تلاش خود را نموده تا بتواند رضایت خاطر همشهریان عزیز را فراهم نماید و بابت انجام دادن خدمات خود قیمتی منصفانه را دریافت کند.

شستشو و خشکشویی خوشخواب در محل با استفاده از دستگاه های قوی و پیشرفته انجام می شود.شستشوی خوشخواب با کمک وکیوم های قوی برای از بین بردن هر نوع گونه  لکه، آلودگی، جرم، گرد و غبار انجام می شود.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی باکری تهران | 02144151366

مراحل خشکشویی خوشخواب بسیار سریع انجام می شود به گونه ای که می توانید بعد از ۲ الی ۳ ساعت از تشک مورد نظر استفاده کنید. اگر دوست دارید خوشخواب های شما (یک نفره یا دو نفره) با سرعت بالا و کیفیت خوب شسته و خشک شود؛ برای اینکار بهتر است از خدمات خشکشویی و شستشوی خوشخواب با دستگاه استفاده کنید.

موکت شویی و قالی شویی در پل مدیریت تهران

موکت شویی و قالی شویی در پل مدیریت تهران با کمک گرفتن از دستگاه های مدرن و استفاده نمودن از شوینده های متناسب، اقدام به شستشو و تمیز کردن انواع موکت و فرش و مبلمان می نمایند.

موکت شویی و قالی شویی در پل مدیریت تهران
موکت شویی و قالی شویی در پل مدیریت تهران

استفاده کردن از خدمات قالیشویی ها در حال حاضر بهترین جایگزین برای شستشوهای سنتی فرش شده است.

در کارخانه های قالیشویی شستشوی فرش به آسانی و در کوتاهترین زمان انجام می شود. استفاده کردن از دستگاه های قالیشویی یکی از مزیت های قالیشویی هاست، تهیه نمودن این دستگاهها فقط برای شرکت های قالیشویی مقرون بصرفه است ولی خریدن آن برای هر خانه ای غیر عقلانی است. بنابراین دستگاه های قالیشویی کمک شایانی در پیشرفت قالیشویی ها برای ارائه دادن کیفیت خدمات داشته است.

روزانه موکت ها، فرش ها و مبلمان بسیاری توسط شرکت های قالیشویی شستشو داده می شوند و تخصص و مهارت افرادی که در این زمینه سررشته دارند بسیار بیشتر از افرادیست که فقط سالی یکبار فرش های خود را می شورند، زیرا آنها با مراحل شستشو آشنایی کاملتری دارند.

شستشوی موکت در منزل نیازمند اصول و قواعدی است که علاوه بر تمیزی موکت باید به گونه ای انجام شود که به سایر وسایل موجود در منزل آسیبی وارد نشود. در چنین مواردی نیز تنها راه حل برای شستشوی موکت، سپردن آنها به قالیشویی و استفاده نمودن از خدمات شستشو در محل است.

مزایای قالیشویی پل مدیریت تهران

مزیت های قالیشویی پل مدیریت تهران به شرح زیر می باشد:

 • استفاده نمودن از شوینده های استاندارد آلمانی با فرمول های خاص
 • استفاده نمودن از دستگاه های کاملاً مکانیزه و بکار بردن روش های جدید شستشوی فرش
 • نظارت کامل کارشناسان ماهر در حین فرآیند شستشوی فرش ها و مبلمان
 • ارائه دادن خدمات موکت شویی و خشکشویی در منزل و محل کار
 • سرعت بالا و بازدهی خوب در انجام سفارشات مشتریان
 • پشتیبانی و مشتری مداری تمام و کامل از مشتری
 • نظارت کارشناسان به تمامی مراحل کار برای افزایش کیفیت خدمات
 • استفاده از دستگاه های خشک کن مجهز به سیستم 3 موتوره برای خشکشویی مبلمان و موکت
 • دادن ضمانت نامه  با رسید بعد از تمام شدن روند شستشو و خشک شدن فرش ها برای اطمینان بیشتر مشتریان
 • داشتن مجوز رسمی زیر نظر اتحادیه صنف قالیشویان تهران
 • دادن خدمات به مشتری با قیمت ارزان و عادلانه
 • تحویل گرفتن و تحویل دادن سفارشات مشتریان از محل سکونت و درب منزل
 • دادن خدمات سرویس حمل و نقل به مشتریان
 • ارائه دادن خدمات بی نظیر و متنوع  قالیشویی پل مدیریت تهران
 • پاسخگویی و راهنمایی همکاران و کارشناسان باتجربه در اسرع وقت
 • داشتن امنیت کامل در حفظ اموال مشتریان در قالیشویی تک شور
 • داشتن شعب مختلف قالیشویی تک شور در تمام نقاط تهران برای دسترسی آسان تمام ساکنین در مناطق مختلف شمال، جنوب، شرق و غرب تهران

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید