قالیشویی میدان آرژانتین تهران

قالیشویی میدان آرژانتین تهران


5/5 - (2 امتیاز)

قالیشویی میدان آرژانتین تهران یکی دیگر از شعب قالیشویی تک شور در شمال تهران می باشد که کلیه خدماتی از جمله شستشوی انواع فرش و موکت، مبل شویی در محل، شستشوی خوشخواب در محل و رفو انواع فرش را با بهره گیری از کارشناسان متخصص و استفاده از بروز ترین و جدیدترین دستگاه های مخصوص شستشو به شما عزیزان ارائه می دهد.

همچنین قالیشویی میدان آرژانتین تهران یکی از شعب قالیشویی شمال تهران نیز می باشد. قالیشویی تک شور با داشتن شعب متعدد و پوشش دهی اکثر نقاط تهران محدودیت های مکانی را پشت سر گذاشته است. علاوه بر آن کلیه اهالی ساکن در شمال تهران از جمله بلوار آفریقا، جردن، الهیه، پاسداران، فرشته، اختیاریه، اقدسیه، زعفرانیه، اندرزگو و … می توانند از خدمات این قالیشویی استفاده نمایند.

اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان هستید که کیفیت خدمات خوبی داشته باشد، قالیشویی میدان آرژانتین تهران یک انتخاب عالی است. همچنین انتخاب قالیشویی خوب، برای شستشوی عالی و دقیق بسیار مهم است. در حال حاضر  قالیشویی های زیادی مشغول به فعالیت هستند اما داشتن تمامی المان های کمی و کیفی، باعث می شود تا یک قالیشویی متمایز گردد.

خدمات ما به کمک کارشناسان متخصص و با بهره گیری از جدید ترین دستگاه های مکانیزه به صورت تمام اتوماتیک  شستشوی فرش، قالی و مبلمان خانگی و اداری انجام می شود.

قالیشویی میدان آرژانتین تهران بهترین و منصف ترین خدمات خود را در محل میدان آرژانتین تهران ارائه می دهد. قالیشویی میدان آرژانتین تهران به شما تضمین می دهد که فرش هایتان را در زمان مناسب و با سلامت کامل تحویل دهد.

پرسنل ما همواره در تلاش هستن تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند تا در آینده ما را به عنوان بهترین و منصف ترین قالیشویی شهر تهران به اطرافیان خود معرفی نمایید.

جهت اطلاع بیشتر و گرفتن مشاوره میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با توجه به اطلاعات ارائه شده بهترین روش ممکن را انتخاب نمایید.

شماره تماس قالیشویی میدان آرژانتین تهران

شماره تماس قالیشویی میدان آرژانتین تهران 02122176291 و 09122270931 است. علاوه بر این مشتریان عزیز می توانند از طریق وب سایت قالیشویی تک شور نیز سفارشات خود را ثبت نمایند.

شماره تماس قالیشویی میدان آرژانتین تهران
شماره تماس قالیشویی میدان آرژانتین تهران

 در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق وب سایت قالیشویی تک شور نیز سفارش خود را ثبت نمایید. برای این کار کافیست شماره تماس خود را در وب سایت وارد نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکنف پشتیبانان تک شور با شما تماس بگیرند.

شما می توانید از صفحه سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید. علاوه بر این در فرم آنلاین سفارشات می توانید، نوع خدمات و تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

شما همچنین می توانید برای دریافت کلیه خدمات از قالیشویی پاسداران تهران کمک بگیرید.

مطالعه ادامه مطلب!  مبل شویی در منزل با تک شور

هزینه قالیشویی میدان آرژانتین تهران

هزینه قالیشویی میدان آرژانتین تهران چگونه دریافت می شود؟ اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان و منصف در محله میدان آرژانتین تهران هستید، قالیشویی میدان آرژانتین تهران یک انتخاب خوب و ایده آل برای شماست. ما کلیه خدمات اعم از شستشوی فرش و قالی، مبل شویی و موکت شویی در محل و رفو انواع فرش را در میدان آرژانتین تهران ارائه می دهیم.

البته باید به این نکته توجه کرد که قیمت پایین خدمات، همیشه دلیل بر خدمات خوب نیست! به این نکته هم توجه داشته باشید که در انتخاب قالیشویی ارزان، آن قالیشویی مجوز اتحادیه قالیشویی تهران را داشته باشد.

قیمت قالیشویی میدان آرژانتین تهران بستگی به مواردی از جمله متراژ فرش، تعداد و نوع شستشو (معمولی و اعلاشویی) دارد. نرخ اعلاشویی بیشتر از شستشوی معمولی فرش است.

همانطور که اشاره کردیم خدمات قالیشویی میدان آرژانتین تهران فقط شستشوی فرش نیست. مبل شویی، شستشوی خوشخواب و شتسشوی موکت از دیگر خدمات ماست. هزینه مبل شویی بر اساس تعداد مبل نیز محاسبه می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. علاوه بر موارد ذکر شده این قالیشویی برای احترام به حقوق مشتری به همراه فاکتور نیز ضمانتنامه ارسال می کند.

قالیشویی میدان آرژانتین تهران
قالیشویی میدان آرژانتین تهران

مبل شویی در محل میدان آرژانتین تهران

مبل شویی در محل میدان آرژانتین تهران ، از دیگر خدمات ویژه قالیشویی آرژانتین تهران است. امر شستشوی مبل، نیاز به شناخت نوع پارچه مبل، مواد لازم مبل شویی، دستگاه مبل شویی و کثیفی و لکه های مبل دارد.

زمانی که با کارشناسان ما برای مبل شویی تماس میگیرید بهتر است که نوع لکه ها و کثیفی مبل را یک توضیح کوتاه دهید تا کارشناسان ما قیمت دقیق تری را به شما اعلام کنند.

مبل شویی ارزان یکی از مواردی است که در امر مبل شویی مورد توجه مشتریان قرار میگیرد. یکی از مهمترین مواردی که در مبل شویی ارزان باید توجه داشت، کیفیت شستشوی مبل است.

در خیلی از موارد شاهد این هستیم که مبل شویی های ارزان به خوبی خدمات مبل شویی را انجام نمیدهند و این امر باعث میشود که شما مجددا درخواست مبل شویی کنید. همچنین توجه داشته باشید که استفاده از مواد بی کیفیت باعث آسیب رسیدن به چوب مبل شود.

اگر به دنبال بهترین و منصف ترین مبل شویی در محل هستید، باید به ویژگی های مبل شویی، نوع دستگاه مبل شویی و کارشانس این کار دقت کنید.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با توجه به اطلاعات ارائه شده بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مبل شویی میدان آرژانتین تهران شعبه ی تک شور با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته و همچنین به کارگیری نیروی متعهد و متخصص در شستشو اقدام به شستشو و خشکشویی انواع مبلمان می نماید. برای استفاده از خدمات مبل شویی در منزل روی ما حساب باز کنید.

مبل شویی در محل میدان آرژانتین تهران
مبل شویی در محل میدان آرژانتین تهران

خشک شویی خوشخواب در محل آرژانتین تهران

یکی دیگر از خدمات مهم قالیشویی آرژانتین تهران، شستشوی خوشخواب در محل است. باید توجه داشت که خوشخواب محل رشد باکتری هاست که این ناشی از لباس خیس و مرطوب، موی خیس عرق کردن و … است. برای این موضوع شتسشوی خوشخواب مساله ای است که باید دو بار در سال اتفاق بیفتد.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی شهران تهران

اگر سلامتی برایتان مهم است، باید اصولی خوشخواب را شستشو بدهید در غیر این صورت برای شستشوی معمولی، تنها شستن روتختی و روکش کفایت می کند. زمانی که رطوبت به لایه های عمیق خوشخواب نفوذ کرده باشد،  بهتر است که  امر شستشوی خوشخواب را به شرکت های مجرب و شستشوی خوشخواب در منزل واگذار نمایید.

 مزیت این روش صرفه جویی در وقت و استفاده از دستگاه مخصوص است که از ریخت و پاچ و ریزش آب در منزل جلوگیری می شود. هزینه شستشوی خوشخواب در محل بستگی به نوع کثیفی و لکه های خوشخواب و موارد استفاده شده در امر شستشو دارد. برای گرفتن مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خشک شویی خوشخواب در محل میدان آرژانتین تهران
خشک شویی خوشخواب در محل میدان آرژانتین تهران

موکت شویی در محل میدان آرژانتین تهران

از دیگر خدمات ویژه قالیشویی آرژانتین تهران شتسشوی موکت در محل است. موکت یکی از قدیمی ترین کف پوش های پرطرفدار جهت استفاده در منازل، مسجد ها و سایر ادارات است.

استفاده زیاد در منازل و مسجد ها باعث شده قالیشویی آرژانتین تهران خدمات شستشوی موکت در محل را جهت رفاه حال افراد ارائه دهد.

 ممکن است به دلیل متراژ بالای موکت ها جا به جایی آنها به قالیشویی برای برخی افراد سخت باشد که در این حالت انتقال موکت ها به قالیشویی بهترین انتخاب نیست.

همچنین برخی برای استفاده بهتر از موکت ها، اقدام به چسباندن آنها به سطح زمین می کنند که در این حالت بهترین راه برای شستشوی موکت، استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل است. به همین دلیل موکت شویی در منزل یکی از پرطرفدارترین خدمات ما میباشد.

 رعایت اصول شستشوی موکت در کیفیت و عمر نگهداری انواع موکت تاثیر بسزایی دارد، ما موکت‌های شما را با بهترین کیفیت ممکن در محل شما شستشو می‌دهیم. سرعت عمل، تعرفه‌های مناسب و تمیزی شگفت‌انگیز، نتیجه شستشوی موکت‌های شما توسط ماست.

 مزیت این امر صرفه جویی در زمان، عدم شسکته شدن موکت، عدم نیاز به کندن آن از سطح زمین و شستشوی کامل و از بین بردن آلودگی هاست.

موکت شویی در محل میدان آرژانتین تهران
موکت شویی در محل میدان آرژانتین تهران

مزایای قالیشویی آرژانتین تهران

مزایای قالیشویی آرژانتین تهران به شرح زیر است:

  • ارائه خدمات گسترده و متنوع با کیفیت در حوزه قالی شویی
  • بهره گیری از دستگاه های مجهز و پیشرفته روز دنیا و استفاده از روش های مدرن
  • قیمت‌گذاری مناسب و منطبق با نرخ های ارائه شده از سمت اتحادیه قالیشویان
  • امکان ارائه بخشی از خدمات ما به طور مستقیم در محل کار یا منزل شما وجود دارد.
  • بعد از ثبت سفارش، در قالیشویی میدان آرژانتین تهران مانند تمامی شعبات قالیشویی تک به همراه فاکتور، ضمانت نامه رسمی هم ارائه می شود.

1 دیدگاه

  • سلام و خسته نباشید. هزینه موکت شویی در محل توسط قالیشویی میدان آرژانتین چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *