قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی


5/5 - (10 امتیاز)

قیمت قالیشویی یکی از مهم ترین پارامترها برای انتخاب خدمات قالیشویی است. هزینه قالیشویی های مجاز با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می شود. هزینه قالیشویی در تهران هم همین اتحادیه مشخص می کند. با توجه به مشغله های زندگی شهری و دشواری های شست و شوی فرش در منزل، استفاده از خدمات قالیشویی به امر اجتناب ناپذیری تبدیل شده است.شرکت های مختلفی مثل قالیشویی تک شور اقدام به ارائه خدمات قالیشویی در تهران کرده اند.

قبل از دیدن قیمت ها صدای رضایت مشتری قالی شویی تک شور را بشنوید.

انتخاب هر یک از این شرکت ها و استفاده از خدمات آن ها مستلزم آگاه شدن از کیفیت خدمات، پشتیبانی های لازم و قیمت ها و نرخ های مناسب آن هاست.

هزینه مبل شویی در محل
هزینه مبل شویی در محل

علاوه بر این برخی خدمات خاص با توجه به وضعیت هر فرش، به صورت توافقی تعیین خواهند شد. در این مطلب قالیشویی تک شور به انواع نرخ و قیمت قالیشویی و عوامل موثر بر تغییر این مبالغ خواهیم پرداخت.    

جدول هزینه قالیشویی در تهران

هزینه قالیشویی در تهران چقدر است!؟ اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان هستید، روی تک شور حساب باز کنید! اهمیت فرش در فرهنگ ما باعث شده است ارزش زیادی برای حفظ و نگهداری فرش هایمان داشته باشیم. در گذشته اغلب فرش ها در خانه شسته می شدند اما به علت معایب مختلف این روش، کم کم استفاده از خدمات قالیشویی و روش های مدرن شست و شو جای خود را به روش های سنتی دادند. هزینه قالیشویی به صرفه و مناسب، در کنار ارائه خدمات به روز و تضمین شده، باعث می شود مشتری اعتماد و اطمینان بیشتری به یک قالیشویی پیدا کند.

عنوان خدمت در قالیشویی تک شوراز قیمتتا قیمت
شستشوی فرش دستی (هر متر مربع)از 22,000 تومانتوافقی
قیمت شستن فرش ماشینی (هر متر مربع)از 22,000 تومانتوافقی
اعلاشویی فرش دستباف (هر مترمربع)تماس بگیرید
خشکشویی فرش و موکتتماس بگیرید
شستشوی موکت در منزلتوافقیتوافقی
قیمت رفو فرش (هر متر مربع)توافقی
هزینه شستشوی مبل تک نفرهتماس بگیریدتوافقی
نرخ شستن مبل 5 نفرهاز 450,000 تومان
شستشوی یک دست مبل راحتی 7 نفرهتماس بگیرید
هزینه شستن صندلی نهارخوری (هر عدد)از 20,000 تومانتوافقی
خدمات لک بری انواع فرشتوافقیتوافقی
مبل تخت خواب شو یک نفرهاز 50,000 تومانتوافقی
مبل تختخواب شو دو نفرهتماس بگیرید
شستشوی یک دست مبل کلاسیک 7 نفرهتماس بگیریدتوافقی
هزینه شستشوی مبل استیل 7 نفرهتماس بگیرید
قیمت شستشو و لکه بری مبل 3 نفرهتوافقیتوافقی
اجرت شستن خوشخواب 2 نفراز 250,000 تومان
هزینه شستشوی کوسن یا بالشتکتوافقیتوافقی
هزینه شستشوی مبل پارچه ایتماس بگیرید
قیمت شستشوی مبل چرمی 7 نفرهتماس بگیرید
جدول قیمت شستشوی انواع مبل و صندلی نهار خوریبه طور کلی مبالغی که در ازای خدمات مختلف قالیشویی تعیین می شود، هر ساله توسط اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می گردد. کلیه شرکت های قالیشویی که از این نرخ ها سرپیچی کنند و مبلغی بیشتر دریافت کنند، از لحاظ قانونی مرتکب خلاف شده اند و از سمت اتحادیه قالیشویان مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
قیمت های ارائه شده از سمت اتحادیه هر ساله با توجه به عوامل مختلفی از جمله تورم، هزینه نیروی انسانی، هزینه مواد شوینده، قیمت دستگاه های شست و شو و خشکشویی و … تعیین و ابلاغ می شوند. اما باید در نظر داشت عوامل متعددی بر روی این مبالغ تاثیر می گذارند.

واقعیت امر این است که هزینه قالیشویی تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می کند برای مثال هزینه قالیشویی در خصوص فرش های نفیس با فرش های ماشینی متفاوت تر و بیشتر است. بنایراین برای برآورد هزینه قالیشویی باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت.

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی در تهران، نرخ قالیشویی برای خدمات مختلف

تعرفه قالیشویی و نرخ قالیشویی

تعرفه قالیشویی در قالیشویی تک شور به طور کامل منطبق با نرخ های اعلام شده اتحادیه قالیشویان تهران است.

ممکن است تصور کنید یک شرکت قالیشویی که قیمت های بالایی برای خدمات قالیشویی خود در نظر گرفته است، کیفیت خدمات قالیشویی بالاتری دارد اما باید در نظر داشته باشید که تعرفه قالیشویی باید بر اساس قانون و منطبق با دستورات اتحادیه قالیشویان تهران در نظر گرفته شود.

نرخ قالیشویی با آنکه به طور کلی از سمت اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می شود، اما در عین حال متاثر از عوامل متعددی است که هر یک به نوعی آن را تغییر می دهند. یکی از پارامترهای موثر بر نرخ قالیشویی نوع فرش شماست. چرا که نرخ قالیشویی بسته به نوع فرش تغییر می کند. برای مثال شستن یک فرش دستبافت ابریشمی سخت تر و حساس تر از شستن یک فرش ماشینی است.

برای استفاده از بهترین خدمات قالیشویی روی تک شور حساب باز کنید!

فرش ها انواع مختلفی از جلمه فرش دستبافت معمولی، فرش دستبافت ابریشمی، فرش دستبافت نفیس، فرش دستبافت قدمت دار، فرش ماشینی ابریشمی، فرش ماشینی معمولی،  فرش ماشینی ظریف و … دارند که همه این انواع بر روی نرخ قالیشویی تاثیرگذار هستند. 

قیمت قالیشویی در تهران

قیمت قالیشویی در تهران و دیگر شهرهای بزرگ، با سایر مناطق ایران متفاوت است چرا که هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ با دیگر نقاط ایران قابل مقایسه نیست. به همین دلیل باید منطقه زندگی خود را برای استعلام هزینه قالیشویی در نظر بگیرید.

قیمت قالیشویی در تهران با توجه به عوامل مختلفی مثل هزینه نیروی کار، هزینه خدمات مکانیزه، قیمت دستگاه های شست و شو، نوع خدمات، نرخ تورم و … از سمت اتحادیه قالیشویان تهران در ماه های پایانی هر سال تعیین می شود.

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی


قیمت قالیشویی 1401

هر سال پیش از شروع سال جدید و عید نوروز، اتحادیه قالیشویان تهران نرخ های خدمات قالیشویی را به کلیه شرکت های قالیشویی اعلام می کند. با درنظر گرفتن قیمت قالیشویی 1401 با سال قبل، متوجه خواهید شد که حدود 40 درصد به این مبلغ افزوده شده است.

نکته مهم قابل توجه در این رابطه این است که این مبالغ به صورت پایه برای هر متر مربع فرش در نظر گرفته شده اند و برخی دیگر از این مبالغ نیز، بازه خاصی دارند و از یک مبلغ مشخص تا مبلغی تر با توجه به عوامل مختلف در نظر گرفته شده اند.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی تهران ویلا تهران | 02144151366

هر شرکتی که در سال جاری مبلغی بالاتر از  قیمت قالیشویی 1401  از مشتریانش دریافت کند، متخلف محسوب می شود تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کلیه تعرفه ها در قالیشویی تک شور هر ساله مطابق با نرخ های اعلام شده از سمت اتحادیه تعیین شده اند و هر ساله نیز مطابق با نرخ های اعلام شده جدید در بهترین قالیشویی تهران به‌روز می شوند.

قیمت قالیشویی 1402

همان طور که بالاتر توضیح دادیم، اتحادیه قالیشویان تهران هر ساله در ماه های آخر سال و نزدیک به عید نوروز نرخ های جدید را به کلیه شرکت های قالیشویی ابلاغ می کند. بنابراین هنوز قیمت قالیشویی 1402 اعلام نشده است.

همان طور که گفته شد کلیه قالیشویان مجاز باید مطابق نرخ های ارائه شده‎ی اتحادیه قالیشویان اقدام به دریافت هزینه خدمات از مشتریان خود بکنند. قالیشویی تک شور نیز به عنوان یک قالیشویی رسمی و مجاز، هر ساله لیست قیمت های خود را بنابر دستورات صنف و اتحادیه قالیشویان به روز می کند.

چنانچه متوجه شدید شرکت یا مجموعه قالیشویی‌ای که از آن خدمات قالیشویی دریافت کرده اید، مبلغ بالاتری از شما دریافت کرده است، توجه داشته باشید که این موضوع قابل پیگیری و اعلام شکایت به اتحادیه قالیشویان تهران است.

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی

لیست قیمت قالیشویی تک شور

با توجه به اینکه لیست قیمت قالیشویی در سال جدید (1402) هنوز اعلام نشده است و این مبالغ برای سال جدید تغییر خواهند کرد، لیست قیمت قالیشویی که در ادامه مشاهده می کنید، نرخ های ارائه شده در قالیشویی تک شور در سال 1401 هستند.

✅شست و شوی فرش ماشینی: متری 22.000 تومان

✅شستش وشوی موکت ساده: توافقی

✅شست و شوی پالاز موکت: توافقی

✅هزینه سرویس: از 43000 تومان

✅نرخ شستشوی قالیچه 4 متری: 100000 تومان

✅نرخ شستشوی قالیچه 3 متری: 60000 تومان

✅نرخ شست و شوی مبلمان: 430000 تومان

✅شست و شوی فرش ماشینی ابریشمی و فانتزی: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

✅شست و شوی فرش زرونیم: 60000 تومان

✅شست و شوی فرش دست‌بافت معمولی: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

✅شست و شوی فرش دست‎باف اعلا: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

✅شست وشوی فرش گل ابریشم: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

✅شست و شوی فرش دست‎بافت زمینه کرم: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

✅شست و شوی فرش دستباف زمینه لاکی: به صورت توافقی بعد از انجام کارشناسی های لازم.

آیا نرخ قالیشویی با شست و شوی موکت متفاوت است؟

اتحادیه قالیشویان تهران هزینه موکت شویی را نیز به کلیه قالیشویی های تهران اعلام می کند. شست و شوی موکت به این علت که حساسیت و ظرافت های فرش را ندارند، معمولا ساده تر و کم هزینه تر از شست و شوی فرش است اما باید در نظر داشت که شست و موکت نیز مانند فرش متاثر از عوامل مختلفی است. از جمله متراژ موکت که هزینه شست و شو برای متراژهای بیشتر و کمتر از 50 متر متفاوت است.

قیمت قالیشویی در تهران
قیمت قالیشویی در تهران

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با نرخ شست و شوی موکت، نیاز به شست و شوی آن ها در محل است. معمولا موکت ها جدا از زمین قرار نمی گیرند بنابراین شما برای شست وشوی آن ها باید خدمات در محل قالیشویی تک شور استفاده کنید که هزینه متفاوتی برای آن در نظر گرفته شده است.

عوامل موثر بر قیمت قالیشویی

همان طور که توضیح دادیم عوامل موثر بر قیمت قالیشویی متعدد و مختلف هستند. قالی شویی تک شور با در نظر گرفتن تمامی این عوامل قیمت نهایی قالیشویی را به مشتریان گرامی اعلام می دارد. برخی از این عوامل موثر بر قیمت قالیشویی عبارت اند از:

 • نوع فرش
 • هزینه حمل و نقل فرش
 • دستگاه شسشتوی فرش
 • اندازه فرش
 • تعمیرات فرش
 • مقدار آلودگی فرش
 • هزینه شستشوی فرش در محل
 • تعمیرات فرش

نرخ اتحادیه قالیشویی

نرخ اتحادیه قالیشویی هر ساله و با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مثل تورم، هزینه مواد اولیه، هزینه نیروی کار و … تعیین می شود.

قالیشویی تک شور به عنوان یک قالیشویی رسمی و قانونی که زیر نظر اتحادیه قالیشویان مشغول به فعالیت است، قیمت خدمات مختلف را در کلیه شعب منطبق با نرخ اتحادیه قالیشویی به مشتریان گرامی عرضه داشته است.


نرخ شستن فرش

نرخ شستن فرش در قالیشویی تک شور با توجه به عوامل متعدد و مختلفی تعیین می شود. ممکن است تصور کنید فرش ها تنها به دو دسته ماشینی و دستبافت تقسیم می شوند، اما این تنها دسته بندی فرش ها برای ارائه دقیق نرخ شستن فرش نیست.

هرچند به طور کلی نرخ شستن فرش ماشینی از دستبافت کمتر است، اما باید در نظر داشت برخی فرش ها آلودگی های بیشتری دارند بنابراین نیازمند دقت و تخصص بیشتری برای شست و شو هستند. علاوه بر این شست و شوی فرش های ماشینی مدرن و فرش های گل ابریشم هم هزینه های متفاوتی می طلبد که نیازمند کارشناسی های لازم و اعلام دقیق قیمت است.  

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی

قیمت شستشوی قالیچه

قالیچه های یه علت اینکه جای کمی می گیرند و جلوه زیبایی به اتاق های مختلف منزل می دهند، انتخاب بسیاری از مردم هستند. در عین حال قیمت شستشوی قالیچه هم به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است.

قیمت شستشوی قالیچه مانند شست و شوی دیگر وسایل این دسته از جمله فرش های دستباف و ماشینی از سمت اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می شود اما متاثر از عوامل مختلفی است.

اگرچه بسیاری از مردم به اشتباه تصور می کنند می توان قالیچه ها را در خانه به راحتی شست، اما توصیه ما به شما این است که از خدمات افراد باتجربه و متخصص در قالیشویی تک شور استفاده کنید.
قیمت شستن فرش

قیمت شستن فرش در قالیشویی تک شور مطابق تعرفه های اعلام شده از سمت اتحادیه قالیشویان تهران است. اما به طور کلی قیمت شستن فرش بستگی به نوع فرش دارد. مثلا برخی فرش ها باید با مواد شوینده خاصی شسته شوند، برخی فرش ها به مراقبت های خاصی نیاز دارند و برخی دیگر نیاز است با مواد شوینده تثبیت کننده رنگ شسته شوند.

مطالعه ادامه مطلب!  قالیشویی

در قالیشویی تک شور کلیه فرش ها با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و مجهز شسته می شوند. مجهز بودن دستگاه های شست و شو نیز یکی از عوامل موثر بر روی قیمت شستن فرش است.

قیمت شستشوی قالیچه
قیمت شستشوی قالیچه


هزینه قالیشویی و لیست قیمت قالیشویی در تهران

هزینه قالیشویی انتهای هر سال با توجه به عوامل مختلفی از جمله نرخ تورم، دستمزد نیروی کار، هزینه دستگاه های مورد استفاده و … توسط اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می شود. در عین حال باید در نظر داشت که هزینه قالیشویی که از سمت صنف اتحادیه اعلام می شود، برای هر فرش و خدمات متفاوت است. از سمت دیگر خدمات دیگری مانند خدمات تعمیر و ترمیم فرش ها، هزینه حمل و نقل، نوع شست و شوی مورد نیاز، خدمات قالیشویی در محل و … همگی هزینه قالیشویی را افزایش می دهند.

به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم، در هر نقطه ای از تهران که ساکن هستید، با نزدیک ترین شعبه قالیشویی تک شور تماس بگیرید تا همکاران ما برای انجام کارشناسی های لازم نزد شما بیایند.   

توجه! هزینه شستن قالی 9 متری در تک شور مطابق نرخ اتحادیه است!


لیست قیمت قالیشویی در تهران که در ماه های پایانی هر سال از طرف صنف و اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می شود، اگر چه به طور شفاف قیمت های خدمات مختلف را در اختیار شما می گذارد، اما در عین حال عوامل مختلفی بر لیست قیمت قالیشویی در تهران تاثیرگذار هستند. برخی از این موارد را می توان اینگونه خلاصه کرد:

 • هزینه خدمات لکه برداری از فرش
 • شست و شوی فرش های نفیس و گران قیمت
 • ابعاد و اندازه فرش که بر روی هزینه شست و شوی آن تاثیر می گذارند
 • دستباف یا ماشینی بودن فرش
 • شست و شوی معمولی یا اعلاشویی فرش
 • هزینه های حمل و نقل برای تحویل گرفتن و تحویل دادن فرش ها
قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی

 
قیمت اعلاشویی قالی

اعلاشویی قالی و فرش یکی از خدمات مهم و پرطرفدار قالیشویی تک شور است. قیمت اعلاشویی قالی و فرش نسبت به شست و شوی معمولی بیشتر است چرا که با شست و شوی معمولی تفاوت دارد. برخی فرش ها احتیاج به اعلاشویی دارند، برای مثال شست و شوی معمولی تنها یک بار انجام می شود اما در اعلاشویی هر فرش چندین بار شسته می شوند.

فرش های به شدت کثیف، فرش هایی که در معرض رفت آمد های متعدد هستند و فرش های افرادی که حیوانات خانگی نگهداری می کنند، بیشتر نیازمند اعلاشویی هستند.  
قیمت اعلاشویی قالی با توجه به نیاز فرش به دفعات شسته شدن و جنس فرش، متفاوت است و نیازمند این موضوع است که پیش از تعیین قیمت کارشناسی شود.
قیمت شستشوی فرش در تهران

قیمت شستشوی فرش در تهران در شرکت های قالیشویی مجاز، مطابق با نرخ های تعیین شده از سمت اتحادیه قالیشویان تهران اعلام می شود. قیمت شستشوی فرش در تهران با توجه به گرانی ها و هزینه های متفاوت در شهرهای بزرگ، ممکن است با دیگر شهرها تفاوت داشته باشد. البته باید در نظر گرفت که نرخ هایی که تحت عنوان قیمت شستشوی فرش در تهران از سمت اتحادیه اعلام می شوند، به شکل حدودی هستند و عوامل مختلفی می توانند بر روی این قیمت تاثیر بگذارند. 

قیمت شستشوی قالیچه
قیمت شستشوی قالیچه

قیمت شستشوی فرش دستباف

اما قیمت شستشوی فرش دستباف چقدر است؟ اگر فرش های شما دستباف است ممکن است همواره این نگرانی را داشته باشید که فرش های نفیس من آسیب نبینند! ما در تک شور برای شستشوی فرش دستباف شما از کارشناسان متخصص در این حوزه استفاده می کنیم بنابراین هزینه شستشوی فرش دستباف ( به خاطر حساسیت و ظرافت بیشتر آن) نسبت به هزینه شستن فرش ماشینی بیشتر است. برای ارائه قیمت دقیق کارشناس متخصص قالی شویی تک شور با یک تماس در منزل شما هزینه را کارشناسی می کند.
قیمت شستشوی فرش ماشینی

بعد از توضیح قیمت شستشوی فرش دستباف، ممکن است برایتان سوال باشد که قیمت شستشوی فرش ماشینی چقدر است؟ قیمت شستشوی فرش ماشینی به طور کلی از فرش دستباف پایین تر است. چرا که فرش های دستبافت ظرافت های خاص خود را دارند و به علت داشتن بافت و تراکم خاص، نیازمند شست و شوی تخصصی تری هستند.

قیمت شستشوی فرش ماشینی در قالی شویی تک شور به طور کلی طبق نرخ های ارائه شده از سمت اتحادیه تعیین شده است. اما با توجه به عوامل مختلف موثر بر آن از جمله مقدار آلودگی، ابعاد و حجم، نوع نخ به کار رفته در آن و… می تواند متغیر باشد. 

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی

آیا قیمت قالیشویی بر روی کیفیت شستشو تاثیر می گذارد؟

قیمت‌گذاری مناسب باعث می شود اعتماد مخاطب به یک مجموعه جلب شود. قیمت‌گذاری قانونی و منطبق با نرخ های ارائه شده از سمت اتحادیه قالیشویان در قالیشویی تک شور نیز باعث شده به فعالیت رسمی مان اعتبار بخشیده و زیر نظر قانون مشغول به فعالیت باشیم.  

توجه مهم : نرخ قالیشویی در تهران توسط اتحادیه قالیشویی مشخص می شود.

گاهی ممکن است به اشتباه تصور شود قیمت های پایین یک مجموعه نشان از خدمات بهتر یک قالیشویی دارد. در حالی که چنین موضوعی تضمین کننده کیفیت خدمات نیست. در مقابل قیمت های بالا هم لزوما نشان دهنده این موضوع نیست که خدمات با کیفیت تر و حرفه ای تری قرار است به شما عرضه شود. تبعیت از قانون نشان دهنده شفافیت و رسمیت فعالیت یک مجموعه است. لذا به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب یک قالیشویی تخصصی، قانونی بودن آن و پیروی از صنف و اتحادیه قالیشویان تهران را در نظر بگیرید.  

نمونه رضایت مشتریان در شعب قالیشویی تک شور

مشتریان تک شور به عنوان حامیان اصلی این مجموعه در طول سال های متمادی همراه ما بوده اند و رضایتمندی آن ها تمام دلگرمی ما بوده و بس .در ادامه تعدادی از ویس های رضایت مشتری را با هم می شنویم. همراهی شما دلگرمی ماست.

هزینه قالیشویی در تهران
هزینه قالیشویی در تهران
هزینه قالیشویی در تهران
هزینه قالیشویی در تهران

هزینه قالیشویی در تهران چقدر است؟

قیمت قالیشویی در تهران بستگی به متراژ فرش شما، دستباف بودن یا ماشینی بودن و هم چنین اعلاشویی یا شستشوی معمولی دارد. برای مشاوره رایگان با تک شور تماس بگیرید. ما در سراسر تهران خدمات ارائه می کنیم.

هزینه قالیشویی شعبه شمال تهران  :  02122176291

هزینه قالیشویی شعبه غرب تهران    :  02144151366

هزینه قالیشویی شعبه جنوب تهران  :  02155417480

هزینه قالیشویی شعبه شرق تهران     :  02166534594

هزینه قالیشویی شعبه مرکز تهران     :  02144151366

با مدیریت آقای زارع :  09122270931

آیا قیمت قالیشویی تک شور منطبق بر نرخ اتحادیه است؟

قالی شویی تک شور با بیش از 10 سال سابقه مفید در امر قالی شویی، خشکشویی انواع فرش در محل، شستشوی موکت، خشکشویی خوشخواب در محل، اعلاشویی و رفو انواع فرش عضو رسمی اتحادیه قالیشویی است و تمامی قیمت ها نیز منطبق بر نرخ اتحادیه و منصفانه است.

12 دیدگاه

  • سلام وقت به خیر شما میتونید برای اطلاع از قیمت ها و نحوه شستشوی فرش ها ( اعلاشویی و معمولی ) از کارشناسان ما با ثبت سفارش در سایت کمک بگیرید.

 • سلام وقت به خیر شما خدمات شستشوی تابلو فرش هم دارید و یه حدود قیمت میخواستم ممنون

  • بله یکی از خدمات پر طرفدار در قالیشویی تک شور، شستشوی انواع تابلو فرش می باشد.
   ما با استفاده از نیروی مجرب و کاربلد و تجهیزات مجهز بدون آسیب به تابلو فرش اقدام یه شستشو می نماییم.
   شما می توانید قیمت ها را در صفحه قیمت قالیشویی یببینید.

  • سلام دوست عزیز شما می توانید با تماس با قالیشویی تک شور از قیمت ها مطلع شوید و یا ما با اعزام کارشناس به محل قیمت نهایی را اعلام کنیم چرا که این قیمت ها بسته به میزان آن متفاوت است مثلا چه تعداد مبل و یا چه تعداد خوشخواب و یا خدمات لکه بری که هیچ اشاره ای به آن نکردید.

  • بله درست میگین. این مورد تو جدول هزینه قالیشویی نبود. لطفا تماس بگیرین . کارشناس تک شور در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *